Uzticīgāko vīriešu horoskops – vai tavs mīļotais attiecībās ir lojāls?

Tev ir iespēja noskaidrot, cik uzticīgs viņš ir, pēc zodiaka zīmes…

 

Ūdensvīrs

Ūdensvīra zīmē dzimušu vīrieti nevar viennozīmīgi dēvēt par uzticīgu, turklāt visbiežāk viņš krāpj nevis fiziski, bet gan morāli. Tas nozīmē, ka katru nākamo sievu vai mīļoto sievieti viņš salīdzina ar iepriekšējo, pie tam nekautrējas darīt to skaļi un publiski. Tāpēc Ūdensvīra sievietei nāksies konkurēt nevis ar reālu pretinieci, bet gan kaut ko līdzīgu pagātnes spokam.

Ja Ūdensvīram galvu sagroza jaunas jūtas, viņš nemocīsies un nedzīvos divās ģimenēs, bet vienkārši aizies, pie tam bez paskaidrojumiem.

Astrologi un taro kāršu pārzinātāji pat lieto izteicienu “saraut attiecības Ūdensvīra stilā”, kas nozīmē to izdarīt pēkšņi un klusējot.

 

Zivis

Zivju zīmē dzimušajiem ir savdabīga attieksme pret uzticību. Viņi uzskata, ka pašiem var būt “kreisās” attiecības, jo, viņuprāt, tas tikai nostiprina laulības saites, savukārt sievai jābūt kristālgodīgai un ārpus jebkurām aizdomām. Zivis sper sānsoļus ar visai lielu baudu, īpaši, ja viņu apkārtnē parādās viegls medījums īslaicīgam un ne sevišķi dārgam sakaram. Tomēr šo krāpnieku sievas nevar dēvēt par nelaimīgām, jo Zivju zīmē dzimuši vīrieši pirmām kārtām rūpējas par sievas un visas ģimenes labklājību.

Viņi rūpīgi slēpj savus sānsoļus un nekad nedod priekšroku mīļākajai, kad ir iespēja pavadīt laiku kopā ar ģimeni.

Lai lasītu par pārējām zīmēm, šķir otru lapu!

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru