Kurš gan no mums nav vēlējies būt apveltīts ar spējām, kas kaut nedaudz ļautu ieskatīties nākotnē, saredzēt parastām cilvēka acīm nesaredzamo un iekļūt paralēlajā pasaulē?!
Izrādās, ka tas ir pa spēkam gandrīz katram no mums! Ir taču dzirdēts par to, ka ekstrasensorās spējas piemīt gandrīz katram cilvēkam, tās atliek tikai attīstīt, un, ja tu esi viens no tiem, kurš to vēlas pamēģināt, mēs tev piedāvājam trīs unikālus un vienkāršus veidus, kā to izdarīt. Katru dienu trenējoties, tu spēsi sevī attīstīt gaišredzību, bet tam noteikti vispirms ir pienācīgi jāsagatavojas.
Lasi vēl: 3 zīlēšanas veidi; Lūk, kā uzzināt sava topošā vīra vārdu!
Gaišredzības attīstīšana caur miera stāvokli
Nav brīnums, ka meditācija palīdz atvērt “trešo aci”. Kā skaidro ekstrasensi – fakts ir tāds, ka tad, kad ķermenis atrodas miera stāvoklī, sāk aktivizēties iekšējās enerģijas plūsmas, kas arī nodrošina piekļuvi šai slēptajai informācijai. Pirmā gaišredzības attīstīšanas metode arī ir saistīta ar to, ka jūs aktivizējat savu iekšējo spēku. Ja jūs nekad neesat mēģinājuši meditēt, jūs varat sākt nodarboties ar meditāciju iesācējiem, piemēram, meditējot sveču gaismā, kas arī būs jūsu pirmais solis ceļā uz gaišredzību.
Uzsākt attīstīt gaišredzību var ļoti vienkāršā veidā, kas būs īpaši piemērots tieši tiem, kas nekad agrāk neko tādu nav praktizējuši. Pirms gulētiešanas, guļot ar aizvērtām acīm jums ērtā stāvoklī, pievērsiet uzmanību krāsainajām līnijām un formām, ko zīmē jūsu apziņa. Pacentieties tās saprast un apstrādāt – tas arī būs jūsu pirmais lielais solis ceļā uz gaišredzības attīstīšanu.
Pakāpeniski šis vingrinājums kļūs sarežģītāks. Pamēģiniet to darīt ne tikai guļus, bet arī sēžot jums ērtā pozīcijā un vietā. Sāciet ar 1 – 2 minūtēm, pakāpeniski palielinot šo laiku līdz 5 vai 7 minūtēm, taču ilgāk gan ne, jo patiesībā šī metode ir diezgan bīstama. Nepieredzējis cilvēks var ieiet diezgan lielā transā, no kura pēc tam ir visnotaļ grūti izkļūt.
Kā iemācīties sajust cilvēka auru
Vēl viens veids, kā attīstīt gaišredzību – palielinot savu plaukstu jūtīgumu, jo ar pieskārienu palīdzību jūs varat saņemt informāciju par cilvēku biopoliem un nolasīt informāciju no objektiem.
Ieņemiet ērtu pozu un nodrošiniet to, lai vismaz 5 – 7 minūtes jūs neviens netraucētu. Atveriet labo plaukstu un ar kreisās rokas rādītājpirkstu pieskarieties plaukstas centram. Pacentieties tajā brīdī koncentrēties uz savām sajūtām, nedomājot par kaut ko citu, bet pēc tam samainiet rokas.
Otro vingrinājumu jāveic jau ar zināmu plaukstu jūtīgumu – izstiepiet rokas plecu platumā un pakāpeniski salieciet plaukstas tā, it kā gribētu aplaudēt, taču nesalieciet tās kopā, turiet tās nelielā attālumā vienu no otras, bet pēc tam atgriezieties pie sākotnējā stāvokļa.
Lasi vēl: Lūk, kāpēc zilacainie cilvēki ir tik ļoti īpaši!
Efektīvs veids, kā iemācīties saredzēt “neredzamo”
Tas ir vienkāršs vingrinājums, kas prasa laiku – katrā posmā ideālā variantā tev vajadzēs vismaz 20 minūtes, taču iesācējiem šo laiku vēlams samazināt. Vingrinājums sevī ietver pareizu skatīšanos uz sienu un uzmanības koncentrēšanu, kas palīdz aktivizēt “trešo aci”.
Pieejiet tuvāk pie sienas, apmēram izstieptas rokas attālumā. Pirmais etaps – atrodiet punktu, kas atrodas nedaudz augstāk par jūsu acu līniju. Fokusējiet uz to visu savu uzmanību un centieties nemirkšķināt. Pēc tam seko otrais etaps, kas ir pretējs pirmajam – pamēģiniet ar savu skatienu aptvert visu sienu, nepievēršot uzmanību kaut kam citam.
Pēdējā vingrinājuma daļā nāksies izmantot savu iekšējo spēku. Aiz sienas atrodas kaut kāds punkts, kas jums ir jāiedomājas – koncentrējieties uz to un pacentieties to “ieraudzīt”.