Poza, kādā jūs guļat, var daudz ko par jums pastāstīt

Izvēlieties savu iemīļoto pozu, kādā jūs mēdzat gulēt un varēsiet izlasīt par sevi daudz interesanta.

Embrija poza-

daži guļot mēdz saritināties pozā, kas atgādina stāvokli, kādā embrijs atrodas mātes dzemdē. Šādi ļaudis parasti ir stipri, mērķtiecīgi, nedaudz cietsirdīgi. Bet tā ir tikai ārējā čaula. Iekšēji šie cilvēki ir ļoti jūtīgi un viegli ievainojami.

Baļķis-

Cilvēks guļ mierīgi, rokas gar sāniem. Par šādiem cilvēkiem var teikt, ka viņi mēdz būt nedaudz ciniski, neuzticas apkārtējiem līdzpilsoņiem. Viņiem patīk atrasties sabiedrībā.

Mērķtiecīgais-

viņi guļ ar uz priekšu izstieptām rokām. Uzskata, ka šie cilvēki ir ar atvērtu dvēseli, bet reizēm ir pārāk ciniski. Viņi mēdz ilgi pārdomāt pirms katra lēmuma pieņemšanas, bet, ja reiz pieņēmuši kādu lēmumu, nekad no tā neatteiksies.

Zaldāts-

guļ , kā stāvot miera sardzē- rokas gar sāniem, kājas kopā. Šādi cilvēki ir mierīgi, reizēm pat noslēgti. Viņi ret kad kaut kur steidzas. Cilvēki, kas guļ šādā pozā nemīl kņadu un steigu.

Brīvais kritiens-

cilvēki guļot šajā pozā rokas sabāž zem spilvena, galva pagriezta uz vienu pusi. Viņi ir diezgan pretrunīgi- var būt sabiedriski un nejauki, pieklājīgi un bezkaunīgi. Viņi var būt nervozi un viegli ievainojami.

Jūraszvaigzne-

šie cilvēki guļ uz vēdera, rokas izstieptas uz sāniem. Šādi guļošie ir sabiedriskiun atvērti, viņi viegli iegūst jaunus draugus, jo prot uzklausīt sarunu biedru.

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru