Rīts ir tas, kas mūs noskaņo visai dienai, taču liela daļa cilvēku sāk dienu ļoti lēni, atļaujot sev reizi pa reizei pārlikt modinātāja signālu.
Katra modinātāja signāla atlikšana apziņai ziņo par to, ka cilvēkam nav pat tik daudz pašdisciplīnas, lai izkāptu no gultas – kur nu vēl tāds var paveikt kādas lielas lietas?
Nenovelsim visu uz to, ka mēs taču esam “pūces”, nevis “cīruļi”, bet gan iemācīsimies celties laicīgi un neslinkot, jo patiesībā tas taču nav nemaz tik grūti!
Lasi vēl: Uzzini, kā tavu likteni ietekmē diennakts daļa, kurā esi dzimis!
Tieciet skaidrībā ar nākamā dienas mērķiem jau vakarā
Jūsu pirmajai domai no rīta ir jābūt kā iepriekšējā vakara domas turpinājumam, jo no rīta taču ir tik viegli piecelties, ja jūs gaida kāds svarīgs vai interesants notikums, kuru noteikti negribas laist garām, tāpēc pacentieties sevi noskaņot uz to, ka katra diena ir unikāla un tā nekad vairs neatkārtosies. Izlemiet, ko darīsiet no rīta jau vakarā, lai no rīta jums nesagādātu problēmas šis jautājums – kāpēc es tik agri piecēlos?!
Modinātāja teleportācija
Protams, nesanāks iztikt bez trikiem – nopērciet sev īstu modinātāju (nevis izmantojiet kā modinātāju savu mobilo telefonu) un nolieciet to pēc iespējas tālāk, vislabāk – istabas otrā galā, jums būs jāceļas augšā jebkurā gadījumā.
Rīta rituāli
Ļaujiet ķermenim pamosties – izslēdzot modinātāju, dodieties uz vannasistabu nomazgāties. Zobu tīrīšana, auksts ūdens, gaisma un pat atspulgs spogulī var palīdzēt jums atkopties, pat visvienkāršākās darbības palielina motivāciju celties.
Ūdens procedūras
Nākamais solis – modināt iekšējos orgānus. Pamēģiniet uzsākt savu rītu ar glāzi vēsa ūdens, ieliekot tajā citrona šķēlītes. Pirmkārt, organisms pa nakti dehidrējas, līdz ar to tam no rīta ir vajadzīga dzīvinoša ūdens porcija. Otrkārt, citrona skābums pamodina kuņģi un sagatavo darbam aknas, līdz ar to arī brokastis tiks absorbētas labāk.
Vingrinājumi
Daži cilvēki dod priekšroku uz dušu doties pa taisno no gultas, taču dušu vajadzētu nopelnīt, nedaudz pasvīstot. Nav nepieciešams vingrot uz visiem 100%, jo šiem vingrojumiem ir nevis jāatņem enerģija, bet jādod.