Gumijas lelle – glābiņš laulībai (?)

Amerikāņu ģimenes pāra stipro attiecību noslēpums.

48-gadīgā Derisa Maksi laulība ar 45-gadīgo Šelliju draudēja izjukt. Pati šī pāra savienība bija neparasta, jo šo amerikāņu attiecībām bija poligāms raksturs, t.i., viņiem abiem nebija nekas iebilstams pret cita partnera esamību otram. Domājams, ka jūtu atdzišana notika pēc vienas no pēdējo pasiju aiziešanas, jo tieši pēc tās pāris sāka attālināties viens no otra. Turklāt, ar laiku sieva kļuva greizsirdīga, un tad Deriss atrada izeju – pasūtīja seksa lelles piegādi. Neraugoties uz saviem progresīvajiem uzskatiem, Šellija sākumā to uztvēra ar šaubām, taču vēlāk saprata, ka lelle var kļūt gan par lielisku eksperimentu, gan arī glābt laulību.

Kamillai (tā nosauca lelli) ir plašs iespēju un prasmju arsenāls, kas ietver sevī:

spēju runāt, vārdu krājums lellei ir ap 100 vārdu,
vadāmība no mobilā telefona,
tās pamatā ir plastmasa un nerūsējošs tērauds,
ārkārtīga pievilcīga āriene.

Šī robota cena bija ap 7 tūkstošiem dolāru. Starp citu, tā sevi pilnībā attaisnoja, jo pāris neizšķīrās, un tieši lelle ienesa košas krāsas viņu rutīnā. Viņi bieži ņem līdzi savu jauno draudzeni pastaigā un pat uz darbu. Reizēm Kamilla strādā Derisam kā psihologs, kurš apspriež ar viņu savu ģimenes dzīvi, kas neapšaubāmi pozitīvi iespaido viņa attieksmi pret sievu.

Šim stāstam ir vislabākais nobeigums. Pāris ir kopā un viņiem atkal ir labi būt līdzās. Viņi saka, ka Kamilla ir izglābusi viņu laulību. Iespējams, ka mūsu reālijās ne visi sapratīs viņu kaislību uz jaunām izjūtām, bet ir taču daudz citu, konservatīvāku, veidu dažādot savu dzīvi. To realizēt var palīdzēt preču pārvadājumu opcija, kas ir pieejama praktiski jebkurā pilsētā. Nenonieciniet tās iespējas, jo, kā rāda prakse, eksperimenti spēj saglabāt attiecības.

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru