Šajās 3 zodiaka zīmēs dzimst visdaiļākās dāmas – dabisks skaistums

SVARI

Nav nekāds noslēpums, ka šīs sievietes ir dabiski skaistas – bez kosmētikas, bez piesaistoša apģērba, bet gan vienkārši esot tādas, kādas viņas ir. Īsāk sakot, daba ir pamatīgi pacentusies, lai apveltītu Svaru sievietes ar patiesi skaistu izskatu. Tomēr, atrodoties vīriešu uzmanības centrā, viņas nereti tiek apskaustas no citu sieviešu puses, un, pat neapzinoties, cenšas savu skaistumu maskēt, izvēloties nepareizos apģērbus vai matu krāsas. Kaut arī gaume viņai ir laba, reizēm viņa sevi nenovērtē pietiekami un pārāk reti lutina.

ŪDENSVĪRS

Šīs sievietes reti kad nav ārēji pievilcīgas, viņām ir skaistas ķermeņa aprises, skaista un maiga āda, turklāt, viņa arī rūpējas par savu ārējo tēlu. Ūdensvīru sievietes nenoliedzami ir arī iekšēji skaistas un harizmātiskas. Viņas skaistums ir tik iekārojams, jo tas ir tik nepieejams – Ūdensvīrs-sieviete ir ļoti izvēlīga, un sev tuvu pielaidīs tikai izredzētos. Viņa ir teju pielīdzināma vērtīgai gleznai, kuru daudzi alkst iegūt savā īpašumā.

ZIVIS

Šīs sievietes ir vienas no skaistākajām Zodiaka zīmēm, piesaistot citus ne tikai ar savu ārējo, bet arī iekšējo skaistumu. Ārēji var šķist aukstasinīga, taču iekšā viņā virmo kaisle un emocijas. Zivju sievietēm piemīt lieliska gaumes izjūta. Zivis gandrīz nekad neizvēlēsies vilkt kliedzošus vai negaumīgus tērpus, viņu stils vienmēr ir ieturēts un viss apģērbs veido vienotu ansambli. Viņa zina, kā sevi pasniegt citiem, turklāt to dara bez īpašas piepūles.

Iesaki šo rakstu citiem!

Pievienot komentāru