Uzzini, ko tev pilnīgi noteikti nevajadzētu fotografēt un ko nedrīkst darīt ar fotogrāfijām!

Ar fotogrāfijām ir saistīti ļoti daudzi ticējumi un māņi, no kuriem ļoti daudzi ir arī patiesi, tāpēc mēs tev piedāvājam uzzināt, ko noteikti nevajadzētu darīt ar fotogrāfijām, kā arī ko un kā tev noteikti nevajadzētu fotografēt!

Zinot to, ko tev nekādā gadījumā nevajadzētu darīt ar fotogrāfijām, tu vari palīdzēt sev izvairīties no briesmām. Ļoti daudzi cilvēki tic tam, ka konkrētā cilvēka attēls satur arī daļu no viņa dvēseles, jo fotogrāfijā paliek daļa tā cilvēka enerģētikas, kurš tajā attēlots, tāpēc arī ļoti daudzi cilvēki, kuri apveltīti ar īpašām ekstrasensorajām spējām, pēc fotogrāfijas spēj noteikti gan to, kāda ir cilvēka enerģētika, gan arī ietekmēt viņu.

Lasi vēl: Pārskats: Micelārie ūdeņi – kā izvēlēties vislabāko un piemērotāko?!

 

1. Nedrīkst fotografēt guļošus cilvēkus

Tas ir saistīts ar faktu, ka guļošs cilvēks caur foto ir daudz vairāk spējīgs uzņemt visu negatīvo, tāpēc ja kādam rokās nonāk guļoša cilvēka fotogrāfija, viņš tam daudz vieglāk var uzlikt lāstu, noburt vai kā citādi nodarīt pāri.

sleep-cycle

2. Nedrīkst fotografēt bērnus līdz gada vecumam

Ja jūs to tomēr darāt, tad nerādiet šīs fotogrāfijas mazpazīstamiem cilvēkiem un noteikti neizlieciet tās apskatei sociālajos portālos. Tas ir saistīts ar to, ka bērna aizsardzības lauks līdz gada vecumam ir visnotaļ neaizsargāts, un viņi ir pilnībā pakļauti jebkādai enerģijas ietekmei.

3. Nefotografē sevi spogulī

Spogulis ir kā sūklis, kas absorbē mūsu enerģētiskos nospiedumus. Fotografējot sevi spogulī, mēs pārāk spēcīgi uzsūcam visu negatīvo enerģiju, kas uzkrājusies spogulī. Īpaši intriģējoši ir ļoti seni spoguļi ar savu pagātni –  fotografēšanās pretī tādam spogulim var izraisīt visnotaļ neparedzamas sekas.

10

4. Nefotografējies pamestās ēkās un “sliktās” vietās

Fotografēšanās šādās vietās var atņemt jums dzīvesprieku un pakāpeniski samazināt jūsu enerģijas līmeni.

5. Nefotografējies kapsētā

Darot ko tādu, Jūs iegūsiet enerģētisku saikni ar šo vietu, kas var novest pie smagas saslimšanas un pat nāves.

local-cemetery-for-blog

6. Nedrīkst kopā glabāt mirušo un dzīvo tuvinieku fotogrāfijas

Šādā gadījumā var sajaukties mirušo un dzīvo enerģijas, kas var novest pie tā, ka dzīvajiem pasliktinās pašsajūta.

Lasi vēl: Vislabāko sievu horoskops; ar nelielu sarkasma devu!

7. Nedrīkst uzņemt fotogrāfijas ar smagi slimiem cilvēkiem

Šīs fotogrāfijas būs kā vidutāji starp mūsu un garu pasauli, respektīvi, tad, kad cilvēks nomirs, viņš nespēs “aiziet” – fotogrāfija turēs viņu dzīvo pasaulē.

8. Neiznīcini un nesabojā fotogrāfijas

Fotogrāfijas noteikti nav ieteicams plēst sadurt vai sadedzināt, jo šādas darbības tiek veiktas tad, kad kāds tiek nolādēts uz nāvi. Darot kaut ko tādu, jūs varat kaitēt cilvēkam, kurš fotogrāfijā attēlots.

burn-fire-indie-photo-favim-com-762748

9. Neizliec fotogrāfijas publiskai apskatei

Ja jums ir aizdomas, ka kāds jums var vēlēt ļaunu, neizlieciet savas bildes publiskai apskatei. Tā kā gandrīz katrs no mums ievieto savas bildes dažādos sociālajos portālos, kādam nelabvēlim tās iegūt ir ļoti viegli, tāpēc lai nebažītos par savu drošību, jums šo bilžu skaitu vajadzētu samazināt līdz minimumam vai arī izņemt tās ārā pavisam.

10. Neuzņem fotogrāfijas pie pulksteņiem

Šīs muļķīgā zīme paredz to, ka cilvēka dzīve iet uz beigām.

Pievienot komentāru