Zodiaka zīmju sievietes, uz kurām vīrieši visbiežāk atskatās

Ļoti šarmantas un pievilcīgas sievietes!

Vai tu esi šajā sarakstā?

LAUVA

Lauva nekad neizies no mājas briesmīgā paskatā! Un, pat ja izies neuzkrāsojusies, arī tad izskatīsies labi! Par burvīgu un apbrīnas vērtu viņu padara viņas šarms, gaita un skatiens, nevis tas, cik daudz kosmētikas viņai ir uz sejas!

SKORPIONS

Šī sieviete vienmēr izceļas no pārējām – ir unikāla ar kaut ko savu. Ja esi kompānijā, tad zini, ka Skorpionu sieviete ne vienmēr būs uzmanības centrā, bet gan zināma mērā paturēs savu noslēpumainību un būs nepieejama.

STRĒLNIEKS

Jūs nespēsiet viņu aizmirst tāpēc, ka Strēlniece ir ļoti pozitīva – viņas smaids un gars ilgi liks kavēties atmiņā par viņu. Sieviete, kura pat neesot īpaši daiļa, tiks pie kārotā vīrieša!

VĒRSIS

Šīs zodiaka zīmes sievietes ir ļoti iekārojamas, jo spēj būt gan mierīgas, gan ļoti temperamentīgas. Viņa ir unikāla, jo, atšķirībā no pārējām sievietēm, vīrieti vērtē pēc viņa rakstura, nevis izskata vai naudas maka biezuma.

JAUNAVA

Jaunavas ir ļoti iekārojamas tāpēc, ka ir nepieejamas. Viņa neskries pakaļ kuram katram vīrietim, bet gan saglabās savu godu! Sieviete, kura ir bezgala izvēlīga, tāpēc, ja viņa ir izvēlējusies būt kopā ar tevi, tad vari būt lepns!

ŪDENSVĪRS

Šīs zodiaka zīmes sievietes nudien nav tādas, kā pārējās. Viņa nekad dzīvē nevienam neko nemēģinās pierādīt. Viņa nekad neizliksies, bet gan būs viņa pati. Lūk, tāpēc viņa ir tik lieliska!

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru