3 Zodiaka zīmes, kuras ir apveltītas ar ļoti spēcīgu intuīciju – bieži vien nojauš, kas notiks

Intuīciju mēdz saukt arī par sirdsbalsi vai iekšējo balsi.

Parasti tā klusi čukst, kuru ceļu labāk izvēlēties, un kādas kļūdas nepieļaut. Pateicoties labai intuīcijai, mēs varam izvēlēties vispiemērotāko variantu, profesiju, partneri, tādējādi izvairoties no nepatīkamām un nevajadzīgām likstām savā dzīvē. Jo biežāk ieklausās intuīcijā, jo spēcīgāka tā kļūst…

Vēzis

Šīs Zodiaka zīmes pārstāvji sevī iemieso Ūdens stihiju. Droši vien būsiet dzirdējuši, ka ir iespējams enerģētiski uzlādēt ūdeni. Tas diez gan daudz ko izskaidro gan par Vēžiem, gan pārējām Ūdens zīmēm. Vēži ir intuitīvi, ar spēcīgu emocionālo enerģiju. Viņi labi jūt atmosfēru un, ja nopietnāk piestrādā pie intuīcijas attīstīšanas, tad var kļūt par īstenām gaismiņām- jūtot un apzinoties, savu energopadevi, kas ļauj neizdegt, kad ir grūti un spīdēt spoži, kad viss ir labi.

Vēžu misija bieži vien saistās ar ģimeni- visgrūtākās dzīves mācības nereti nāk tieši caur to. Tā kā ūdeni var uzlādēt, tad tas nozīmē, ka ūdens arī „atcerās” to informāciju, ko viņam esat devuši. Tā ir arī ar Vēžiem- viņi ilgi atceras savus priekus un bēdas, un bieži vien šie esošie faili palīdz noreaģēt uz to, kas vēl būs- jo līdzīgs līdzīgu atpazīst jau pa gabalu.

Skorpions

Šī spēcīgās enerģijas zīmes ir arī Ūdens zīme. Jau Vēža aprakstā tika minētas ūdens īpašības- to var uzlādēt, un tas atceras šo uzlādēto informāciju. Ja Vēzis ar šo uzkrāto informāciju operē tagadnē, tad Skorpiona intuīcijas noslēpums slēpjas viņa izturībā un spēkā.

Skorpions ir kā kaujas mašīna- gatavs atvairīt uzbrukums, tēmēt tieši mērķi, un kā tanks, doties pāri visiem šķēršļiem, lai nokļūtu galapunktā.  Tāpat,  kā upe atceras savu ceļu līdz jūrai, tāpat arī Skorpions jūt, kur ir viņa galapunkts un uz kādiem mērķiem vajadzētu tēmēt. Tajā pašā laikā, viņam piemīt kareivja pacietība, ja viņš tic, ka tā ir nepieciešama. Viņam vienmēr ir plāns vai ideja par to, kā rīkoties, un šeit arī jāsaka paldies intuīcijai. Kamēr citi apjukumā zaudē laiku, Skorpions jau iepriekšējā dienā ir nojautis iespējamo scenāriju un likvidējis visu negatīvo tajā.

Zivis

Zivis, kā Ūdens stihijas zīme, ir salīdzināmas ar okeānu. Tieši tāpat kā jūra vai okeāns bēguma laikā- viņas atkāpjas, ja jūt, ka pietrūks spēka vai vēlēšanās turpināt iesākto. Savukārt dodas uz priekšu, tāpat kā paisums- ar lieliem viļņiem, noārdot visu, kas stāv tām ceļā. Un, kas ir visapbrīnojamākais- Zivis, pēc būtības, nav ne īpaši mērķtiecīgas, ne ambiciozas. Viņas var arī vienkārši peldēt pa dzīvi un baudīt tās piedāvātos labumus, tāpēc šķiet pārsteidzoši, cik hipnotizējošas un pievilcīgas var būt Zivis.

Ja mēs ielietu ūdeni glāzē, tad to izlejot, mēs nevaram aplaistīt ne dārzu, ne izskalot kokus krastā. Taču, ja Zivis ir kā strauts vai upe, tad tas akmeņus padara par gludiem oļiem. Ja Zivis apzinās savu domu spēku un potenciālu, viņas var iedzīvināt savā dzīvē jebko, ko vēlas. Ne pa velti Zivju simbols arī ir Zivis- tām ir dots lunkans ķermenis un gluma āda (spēja manevrēt un izslīdēt sarežģītās situācijās). Pateicoties Zivju intuīcijai, viņas jau iepriekš nojauš, ja kaut kur ir ēsma ar apslēptu āķi, tāpēc neēd vispār un dodas uz citu pusi.

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

COMMENTS

  • <cite class="fn">Maiga</cite>

    Kur tad paliek Ūdensvīri, kuri pārlej negatīvo ūdeni uz otru trauku, lai negatīvisms izgaist un otrā traukā ietek pozitīvi lādēts ūdens. Viņi prot visu pārvērst par labu, kur valda negatīvisms – jūt no augšas, kad kas jādara savā un bērnu labā, lai visiem būtu labi. Un jūt citu uzsūtīto ļaunumu, redz vīzijās un sapņos tuvojošās nepatikšanas un arī labos garus, no kuriem ko labu un priecīgu var sagaidīt; arī globālas pārmaiņas. Tas nāk protams no lieliem pārdzīvojumiem, kad Dieva balsi ir jāuzklausa, tad no nepatikšanām var izvairīties…

Pievienot komentāru