3 Zodiaka zīmes, kuras jums nekad nepiedos, ja iedursiet tām dunci mugurā

Lūk, 3 Zodiaka zīmes, kuras NEKAD jums nepiedos nodevību!

It sevišķi, ja runa ir par nodevību. Vienam tas ir lepnums, otram spēcīgās vilšanās jūtas…

VĒRSIS

Šīs Zodiaka zīmes pārstāvji parasti nespēj piedot otram nodevību vai lēmumu par šķiršanos, it sevišķi, ja Vērsim viss līdz šim ir šķitis kārtībā. Vērsis sava pamatīguma dēļ, bieži vien nepamana sīkas nianses vai detaļas otra cilvēka uzvedībā. Ja arī pamana, tad nepievērš tam pārāk lielu uzmanību, jo viņš pat ar pušplēstu vārdu domās, nevēlas pieļaut, ka viņa drošība un stabilitāte varētu izjukt. Ja tas tomēr notiek, un pie tam, neglītā veidā, ar tiešiem pāridarījumiem, tad Vērsis to nekad neaizmirsīs un diez vai arī spēs piedot. Viņš ir ģimenes cilvēks, un visi, kuri rīkojas pret to, parasti saņem krietnu devu Vērša viedokļa- visticamāk, ka caur darbiem, un pāris asiem vārdiem.

Lasi arī: 3 zodiaka zīmes, kuras ir vispatiesākie un īstākie draugi

 

JAUNAVA

Šīs Zodiaka zīmes pārstāvji nepiedos nodevību, it sevišķi, ja partneris/e ir rīkojies amorāli. Jaunavām ir laba izpratne par vērtībām un to, kā būtu pareizi vai nepareizi. Un, ja cilvēks, kurš Jaunavai ir dārgs, spēj rīkoties tā, ka viņai sāp, tad Jaunavas prātā uzreiz rodas pretreakcija, jo tas vienkārši nav loģiski. Kāpēc būtu jāpacieš pāridarījumi, ja cilvēks vēlas būt laimīgs? Un šāda tipa, loģiski apsvērumi, bieži vien nedod Jaunavai spēku piedot. Vai arī, tieši otrādi- ar prātu var piedot, bet ar sirdi nē. Jaunavai uzdevums ir mācīties, kā savienot prātu ar sirdi, lai to abu sadarbība būtu veiksmīga. Kad Jaunava to iemācās, viņas dzīve kļūst daudz vieglāka.

Lasi arī: 3 zodiaka zīmes, kuras mīl uzmanību

VĒZIS

Šīs Zodiaka zīmes pārstāvji sāpes jūt desmitreiz spēcīgāk, kā citas zīmes. Tas nozīmē, ka viņiem nodevība ir visbriesmīgākais, kas vien ir iespējams. Šādās situācijās Vēzim ir grūti redzēt arī savu vainu notiekošajā, jo viņš jūt tikai sāpes. Līdz ar to, arī attiecīgi rīkojas. Vēži ļoti pieķeras cilvēkiem, ar kuriem ir kopā, it sevišķi, ja runa ir par romantiskām attiecībām. Līdz ar to, nododot vai sāpinot Vēzi, ir ļoti liela iespējamība nekad vairs neatjaunot attiecības kaut līdzīgā gultnē. Vēzim ir fenomenāla sajūtu atmiņa, tāpēc, ja esat nopietni sāpinājis Vēzi, viņš to visu mūžu atcerēsies.

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru