4 zodiaka zīmju sievietes, kuras ir gandrīz perfektas draudzenes attiecībās

Ja vēlies satikties ar lieliskāko meiteni savā mūžā, dodies uz randiņu vienu no šajās zodiaka zīmes dzimušajām sievietēm

AUNS

Sieviete-Auns patiesi cenšas cik vien spēka, lai attiecības izdotos. Viņa teju līdīs vai no ādas laukā, lai pārliecinātos, ka attiecības ar mīļoto ir laimīgas un veselīgas.

Viņai lieliski padodas komunikācija un viņa vienmēr iedrošina savu otro pusīti runāt par kādām nepilnībām vai neapmierinātību attiecībās.

Viņai patīk plānot randiņus un doties kaut kur ārpus mājas, turklāt Auna zīmē dzimusī sieviete pastāvīgi cenšas atdzīvināt attiecībās pastāvošo romantiku.

DVĪŅI

Sieviete-Dvīņi ir īsts jaukuma iemiesojums, viņa ir patiesi brīnišķīga draudzene. Ja viņa iemīl kādu, viņa no sirds vēlas, lai šis cilvēks būtu laimīgs, tieši tādēļ viņa tam izrāda lielu pieķeršanos un uzmanību.

Sākot ar nelielu jauku dāvaniņu iegādi un beidzot ar romantisku vakaru plānošanu, viņa vienmēr parūpējās par negaidītiem pārsteigumiem, kuri lieku reizi atgādina, cik ļoti viņa par tevi rūpējas.

Tāpat viņai lieliski padodas runāšana par jūtām un konfliktsituāciju atrisināšana, ja tādas vispār rodas. Attiecības ar šādu sievieti vienmēr ir ilgstošas.

SVARI

Sieviete-Svari ir dzimusi mīlestībai. Romantisku attiecību veidošana viņai ir augsta prioritāte un viņa vienmēr izzina savas otrās pusītes vēlmes un vajadzības.

Viņai patīk mīlināties un pavadīt laiku kopā ar savu mīļoto cilvēku, kā arī viņai patīk laiku pa laikam atgādināt savam vīrietim, cik ļoti viņa viņu mīl, sūtot garas un saturiskas ziņas.

Viņa ir apdomīga un mīloša, bet viņas partneris ir patiesi pateicīgs, ka viņa dzīvē ienākusi tieši šī sieviete, jo viņa ir lieliska draudzene.

ZIVIS

Sievietēm-Zivīm emocionālā ziņā attiecības ir visapmierinošākās. Šīs dāmas var būt nedaudz uzstājīgas, toties viņas noteikti zina ka parādīt savai otrajai pusītei, ka viņa ir mīlēta.

Viņai patīk daudz runāt par savām jūtām un viņa lieliski apzinās sava mīļotā emocionālās vajadzības.

Ja izveidojas konflikti, viņa ņem vērā arī otra cilvēka jūtas un cenšas visu atrisināt ar atvērta dialoga palīdzību. Viņa ir gādīga un mīloša un attiecības, kuras viņa veido neapšaubāmi ir laimīgas un saticīgas.

 

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru