Austrumu horoskops sievietēm – ko slēpj tavs dzimšanas mēnesis?

Pārbaudīsim! Atrodiet savu dzimšanas mēnesi un uzziniet par sevi kaut ko jaunu.

Izrādās, ka starp Rietumu un Austrumu astroloģiskajām sistēmām ir noteikta sakarība.

Tā katrai zodiaka zīmei atbilst viens vai otrs ķīniešu horoskopa dzīvnieks. Ķīnieši ticēja, ka sievietes dzimšanas mēnesis var daudz ko pastāstīt par viņas likteni.

Janvāris (Vērša mēnesis)

Sievietes, kuras dzimušas janvārī, atšķiras ar īpašu rakstura stingrību un neticamu gribasspēku. Janvāra sievietes-Vērša raksturu nevar salauzt ne ar ko. Viņa ne tikai viegli pārvar jebkuras grūtības, bet arī tādējādi izraisa vispusēju apbrīnu. Sievietes, kura dzimusi Vērša zīmē, dzīve būs pārpilnības pilna.

Krīzes gadi: 3,8, 80 gadi.

Februāris (Tīģera mēnesis)

Tīģerienes atšķiras ar patiesu, tiešu raksturu un ziedošanās spēju. Sievietēm, kuras dzimušas Tīģera mēnesī, piemīt liels mērķtiecīgums, griba uzvarēt. Viņām ir apkārtējo simpātijas un atbalsts, bet viņu dzīve vienmēr ir dažāda. Iespējama laimīga laulība ar nabadzīgu cilvēku.

Krīzes gadi: 40, 59, 70 gadi.

Mars (Zaķa mēnesis)

Šīs sievietes ir gudras un tiešas, bieži precas ar zināmiem un bagātiem vīriešiem. Cilvēki ir gatavi labprāt palīdzēt vai arī vienkārši viņai kalpot. Ja sieviete, kura dzimusi Zaķa mēnesī, pratīs pārvarēt savu neizlēmīgumu, tad varēs karjerā sasniegt ļoti augstas virsotnes.

Krīzes gadi: 5, 80 gadi.

Aprīlis (Pūķa mēnesis)

Sieviete, kura dzimusi Pūķa mēnesī, ir ļoti asprātīga. Viņai vajadzētu būt uzmanīgai tajos dzīves gados, kuri dalās ar skaitli 9 (9,18, 27…), toties 45 gadu vecumā mēdz būt ļoti laimīga. Diemžēl pēc 47 gadu vecuma Pūķene var veikt kādu ļaunu lietu vai nelabvēlīgu rīcību.

Krīzes gadi: 67, 80 gadi.

Maijs (Čūskas mēnesis)

Sieviete, kura dzimusi Čūskas mēnesī, vienmēr būs tuvāko rūpju apņemta. Līdz trīspadsmit gadiem iespējama bieža pārcelšanās, piedzīvojum un pat slimības, bet pēc tam viņas dzīve ieņem mierīgus apgriezienus.

Krīzes gadi: 35, 60, 70, 80 gadi.

Jūnijs (Zirga mēnesis)

Sieviete, kura dzimusi Zirga mēnesī, ir izlutināta, kaprīza un ļoti gudra. Visu savu dzīvi viņai ir liela piekrišana pie vīriešiem. Viņa visu viegli iegūst, tajā skaitā arī slavu un bagātības.

Krīzes gadi: 8, 60, 90 gadi.

Jūlijs (Aitas mēnesis)

Sievietes, kuras dzimušas Aitas mēnesī, ir sarežģītas, neparastas un ļoti daudzpusīgas. Viņām piemīt liela dzīves vērība, viņas ir atjautīgas un asprātīgas. Viņu galvenais princips ir brīvība. Ja tāda sieviete darīs labus darbus, tad nezinās trūkumu līdz pat sirmam vecumam.

Krīzes gadi: 47, 50, 60, 80 gadi.

Augusts (Pērtiķa mēnesis)

Pērtiķa mēnesī dzimušie neizjūt trūkumu nevienā lietā. Šādai sievietei laulības parasti ir vienas. Viņu dzīve ir pārdzīvojumu pilne, bet miers iestājas vien pēc 50 gadu vecuma. 53 gadu vecumā sieviete, kura dzimusi Pērtiķa mēnesī, var pārdzīvot spēcīgas skumjas. 60 gadu vecums ir vissvarīgākais: šajā gadā viņa vai nu kļūs slavena, vai arī kļūs bagāta.

Krīzes gadi: 28, 32, 60, 85 gadi.

Septembris (Gaiļa mēnesis)

Prāts un mērķtiecība – lūk, galvenās pazīmes sievietēm, kuras dzimušas Gaiļa mēnesī. Pateicoties šīm īpašībām, viņas sagaida bezbēdīga dzīve, un vēl labvēlīgāks periods ir laiks pēc 33 gadu vecuma.

Krīzes gadi: 19, 70, 90 gadi.

Oktobris (Suņa mēnesis)

Suņa mēnesī dzimušie atšķiras ar uzticību un labsirdību. Tāda sieviete ir veiksmīga, tajā skaitā arī bagātību sasniegšaas ziņā. 18 gados viņai iespējama nopietna saslimšana. Nobriedušā vecumā viņa var kļūt par elitāra nekustamā īpašuma vai liela uzņēmuma īpašnieci.

Krīzes gadi: 50, 60 gadi.

Novembris (Cūkas mēnesis)

Sieviete, kura dzimusi Cūkas mēnesī, ir ļoti gādīga meita. Pieaugušā vecumā viņai ir liela piekrišana pie vīriešiem. 30 un 40 gadu vecumā viņai paredzama liela iespēja kļūt bagātai.

Krīzes gadi: 33, 53, 60, 90 gadi.

Decembris (Peles mēnesis)

Sieviete, kura dzimusi Peles mēnesī, atšķiras ar īpašu šķīstību, sapņainīgumu un nodomu tīrību. Visticamāk, viņa apprecēs slavenu cilvēku, kurš viņu cienīs un visādi lutinās.

Krīzes gadi: 30, 40, 60, 70 gadi.

Es parādīju šo horoskopu savām draudzenēm, un viņas bija pārsteigtas par tā precizitāti. Bet, vai jūs piekrītat tam, ko jums pareģojuši ķīniešu astrologi?

Avots:

COMMENTS

Pievienot komentāru