Dabīgās antibiotikas

Ja jums ir parādījusies infekcijas saslimšana, tad nesteidzties uz aptieku pēc spēcīgām zālēm. Dažos gadījumos ir vērts pamēģināt ārstēšanu ar dabīgajām antibiotikām, kuras nenes līdzi blakus efektus un darbosies saudzīgāk nekā aptiekas zāles. Nedrīkst pilnībā atteikties no ārstēšanas. Vajag, lai ārsts uzrauga jūsu veselību un dod ieteikumus ārstēšanā. Dabā ir daudzas antibiotikas, bet tagad parunāsim par tām, kuras atrodas blakus.

Dzērveņu biezenis un sula palīdz normalizēt zarnu trakta mikrofloru, paldz dzīt brūcēm un ir lielisks pretiekaisum līdzeklis. Dzērvenes nedrīkst izmantot, ja jums ir kuņģa čūla vai slimojat ar nieru vai aknu slimībām. Ņemiet vērā, ja ir satraukums par kuņģa veselību, tad ir nepieciešams konsultēties pie ārsta. Ja kuņģa čūla nav, tad droši varam izmantot dzērvenes.

Smiltsērkšķu eļļa un sula ir antiseptisks līdzeklis un veicina brūču dzīšanu. To izmanto gan iekšēji, gan ārēji. Šo līdzekli nedrīkst izmantot cilvēkiem ar aknu slimībām un aizkuņģa dziedzera problēmām.

Avenes bieži tiek izmantotas elpceļu ārstēšanai. Šim mērķim noderēs žāvētas avenes. Šī oga ir spējīga palīdzēt pie daudzām saslimšanām. To nedrīkst izmantot cilvēkiem, kuri cieš no aknu saslimšanām.

Olīveļļa tukšā dūšā

Spēcīgs antibiotiķis un antiseptiķis ir sīpols. To izmanto gan ārēji, gan iekšēji. Sīpols ir spējīgs cīnīties ar patogēniem mikroorganismiem, paaugstināt imunitāti un pat normalizēt zarnu trakta darbību. Sīpols tiek izmantos ādas slimību ārstēšanā. Uz brūces jāuzliek smalki sagriezts sīpols. Cilvēkiem ar gastrītu un paaugstinātu kuņģa skābumu nav ieteicams ēst sīpolu.

Mārrutku
sastāvā atrodama viela, kura spējīga iznīcināt baktērijas šūnas apvalku, tas nozīmē, ka mārrtukti ir spējīgi uzveikt infekciju. Līdzekļi, kuri pagatavoti no mārrutkiem tiek izmantoti pie stomatīta vai citām mutes dobuma infekcijām. J a jūs regulāri uzturā izmantosiet mārrtukus, tad normalizēsies zarnu trakta mikroflora. Nav ieteicams sievietēm stāvokli un laktācijas periodā, pie gastrīta, aknu un nieru saslimšanām.

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

COMMENTS

Pievienot komentāru