Darba horoskops – kā strādā zodiaka zīmes?

 

AUNS 

Ja runa iet par darbu, tad šīs zīmes pārstāvjiem pilnīgi noteikti nepatīk rutīna un konkrēts darba grafiks. Viņi meklē iespējas, kā pilnībā varētu atklāt savu potenciālu. Auni noteikti zina, ko viņi pārzina un ko nē, tāpēc, kāpjot augšā pa karjers kāpnēm, viņi izmantos tikai un vienīgi savas priekšrocības.

VĒRSIS

Darbā šīs zīmes pārstāvji vienmēr ir profesionāļi. Viņiem piemīt praktisks prāts un “zelta rokas”. Rutīnas darbs viņus nebiedē, jo viņiem ir svarīgs pats darba rezultāts. Gandarījums par saviem panākumiem – tas ir galvenais Vēršu stimuls.

DVĪŅI

Rutīna darbā nogalina Dvīņu radošo plūsmu, ka rezultātā acīmredzami samazinās viņu fiziskā izturība, un tas arī pirmais depresijas sākuma rādītājs, lai gan depresija šīs zīmes pārstāvjiem ir ļoti īslaicīga parādība. Tā ātri atnāk un tikpat ātri pazūd. Viņi viennozīmīgi kļūst par profesionāļiem.

VĒZIS

Vēzis ir lielisks darbinieks, taču vadīt viņu vajag ļoti uzmanīgi, jo spiedienu šīs zīmes pārstāvji pilnīgi noteikti nemīl. Tikai motivācija var viņus stimulēt darbam. Darba procesa izpildē uz Vēzi noteikti var paļauties. Visus projektus viņš nodos laikā un bez nevienas kļūdiņas. Pats galvenais – nedrīkst viņam traucēt ar kritiku, padomiem un mājieniem, jo tas tikai un vienīgi šīs zīmes pārstāvi kaitina.

LAUVA

Parasti šīs zīmes pārstāvji ieņem kādu no vadošajiem amatiem. Lai ar Lauvām saglabātu labas attiecības, Jums noteikti vajadzētu atzīt to, ka vadītājs – Lauva ir vistalantīgākais, radošākais, gudrākais un labākais priekšnieks pasaulē! Viņš no Jums gaida pilnu atdevi, lai būtu drošs par to, ka Jūs tiešām esat tas, kurš viņam patiesi ir vajadzīgs.

JAUNAVA

Jaunavas ir disciplinētas, punktuālas, akurātas un atbildīgas. Viņām ir ļoti svarīgi mīlēt to, ko viņas dara – tad arī viņām viss izdodas! Viņas ir ļoti uzmanīgas pret apkārtējo vēlmēm, tāpēc no šīs zīmes pārstāvjiem iznāk lieliski psihiatri, ārsti, pavāri, dizaineri un asistenti. Jaunavām nepatīk melot, tāpēc vēl godīgāku darbinieku Jums būs grūti atrast!

SVARI

Tādi darbinieki iejūtas jebkurā kolektīvā. Šīs zīmes pārstāvji ļoti cienījami izturas pret saviem kolēģiem, tāpēc par viņiem runās tikai un vienīgi labu. Svari ir spējīgi atrisināt jebkuru problēmu un vienmēr atrod sevī spēkus sasniegt jebkuru mērķi. Viņi it visā meklē līdzsvaru, tāpēc viņi tiks galā ar jebkuru sarežģītu situāciju. Svari ir miera uzturētāji, viņi var izlīdzināt jebkuru situāciju un mainīt notikumu gaitu līdz nepazīšanai. Darba shēmas viņiem praktiski vienmēr ir ļoti konservatīvas, taču tajā pat laikā viņi vienā brīdī var visu mainīt, nebaidoties no inovācijām. Svari ir talantīgi, spējīgi un ļoti radoši darbinieki!

SKORPIONS

Šīs zīmes pārstāvji ir lieliski psihologi, tāpēc strādāt viņiem ir nepieciešams tieši ar cilvēkiem. Viņi mīl analizēt situāciju, meklēt dažādus zemūdens akmeņus aktuālos jautājumos, kā arī viņu spēkos ir atrisināt jebkuru konfliktu, liekot lietā savu harismu, flirtu un šarmu. Galvenie panākumi Skorpionus piemeklē tad, kad viņi jau dažus gadus ir nostrādājuši attiecīgajā sfērā un pakāpušies pa karjeras kāpnēm. Pēc tam viņu reputācija strādā viņu labā. Veiksme viņiem dodas rokās tāpēc, ka viņi nebaidās no neveiksmēm. Skorpioni ir mērķtiecīgi un mīl riskēt, bet veiksme mīl viņu izdomu un apņēmību.

STRĒLNIEKS

Strēlnieki pastāvīgi kavē darbu, tāpēc viņiem ir nepieciešams elastīgs grafiks un vadības sapratne. Viņi pilnīgi noteikti dzīvo ārpus “rāmjiem”, tāpēc viņiem noteikti nav vērts teikt, ka “tā dzīvo visi”. Viņi nāks klajā ar saviem veidiem, kā dzīvot tā, kā viņi grib, nevis tā, kā viņiem saka citi. Ja Strēlniekiem tik tiešām kaut kas patīk, tad viņi tam veltīs visu savu laiku un enerģiju. Viņiem nepatīk iet skolā, taču nākotnē pilnīgi noteikti apgūs to, kas viņiem var noderēt, lai nodrošinātu sevi un savu ģimeni.

MEŽĀZIS

Šīs zīmes pārstāvji atrodas pastāvīgā pasaules izzināšanā. Viņi nepārtraukti cenšas atklāt jaunas sfēras, kas izriet no viņu pašu profesijas. Galvenais viņu stimuls ir augstā peļņa. Mežāži jau no paša sākuma apzinās, ka savā darba kolektīvā viņi kļūs labākie no labākajiem. Viņu ambīcijas vienmēr ir samērojamas ar viņu spējām.

ŪDENSVĪRS

Ūdensvīri ir ideālisti, domātāji un filozofi. Spēcīgā iekšējā pārliecība virza viņu domas un darbus, ko viņi īsteno ar nepārspējamu izturību un neatlaidību. Ūdensvīri nekad nezaudē cerību, spēku un enerģiju.

Ūdensvīri ir ģeniāli, apdāvināti un ļoti talantīgi, tāpēc cilvēki, kuri dzimuši šajā zīmē, var sevi atrast ļoti daudzās darbības sfērās! Ūdensvīri savu darbu dara tā, kā nākas. Parasti nemēdz kavēt vai aizgulēties. Ja viņu darbs patiesi aizrauj, tad ir gatavs strādāt pat virsstundas. Ja darbs ir kā hobijs, tad par to vienmēr cenšas uzzināt kaut ko jaunu, kā arī seko līdzi jaunākajām aktualitātēm.

ZIVIS

Šīs zodiaka zīmes pārstāvji ir ļoti apdāvināti cilvēki, tomēr, lai izvēlētos to, kas tad īsti ir viņu dzīves aicinājums, Zivīm noteikti būtu vēlams ieklausīties savā intuīcijā. Neskatoties uz to, ka daba viņus ir apveltījusi ar visnotaļ jūtīgu dabu un sentimentalitāti, viņi ir pilnībā spējīgi izrādīt arī savu cīņas sparu un gribasspēku. Lai cik dīvaini tas nebūtu, tieši sportā Zivis nekad nenolaiž rokas un nepadodas. Zivis ir ļoti pacietīgas, tāpēc spēj veikt arī monotonu darbu, kas prasa diezgan daudz spēka.

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru