ES mājā notiks praktiska nodarbība par ES institūciju atklātajiem konkursiem

Nodarbībā no plkst.10.30 līdz plkst.13 par Eiropas Personāla atlases biroja (EPSO) atklātajiem konkursiem ierēdņu kandidātiem, darba un prakses iespējām ES institūcijās atbildes sniegs ES Karjeras personāla vēstnieks Uldis Šalajevs.

EPSO organizē atklāto konkursu (Administratora – AD/Asistenta – AST) testus un atlasa darbiniekus ES iestādēm un aģentūrām. Pēc tam katra institūcija var pieņemt darbiniekus no EPSO atlasīto pretendentu vidus, skaidroja ES mājā.

Interesenti varēs uzzināt, kā pieteikties darbam ES institūcijās un kļūt par pastāvīgo darbinieku jeb ierēdni, kādus testus, kur un kad jāizpilda, vai, kad un kur var strādāt, ja iegūta vidējā (profesionālā) izglītība, vēl nav augstākās izglītības un darba pieredzes, kā arī to, kādas perspektīvas ir augstskolu absolventiem un kā vislabāk noformēt pieteikumu praksei ES institūcijās.

Šalajevs ieteiks, kur, kad un kā vislabāk kārtot EPSO AD un AST testus. Interesentiem būs iespēja uzzināt arī par prakses iespējām ES institūcijās un aģentūrās.

Praktiskās nodarbības laikā dažiem dalībniekiem būs iespēja izmēģināt savas prasmes darba grupas vadīšanā. Uzdevums grupā ir viena no EPSO konkursa daļām, kurā, pēc individuālas iepazīšanās ar noteikta apjoma informāciju svešvalodā, klātesošajiem jāapspriežas grupā ar vairākiem citiem dalībniekiem un jāpieņem kopīgs lēmums. Simulācijas uzdevums notiks angļu valodā.

Vietu skaits ierobežots, tāpēc interesenti aicināti pieteikties iepriekš. Visi pasākumi ES mājā ir bezmaksas.

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru