Kad un kā iemīlas zodiaka zīmes – patiesi precīzs mīlestības horoskops

Ir cilvēki, kuri uzskata, ka iemīlēšanās notiek hormonu vai kādu īpašu ķīmisku reakciju rezultātā, bet tajā pat laikā ir ne mazums cilvēku, kuri domā, ka par šāda veida jūtām neapšaubāmi atbild tikai un vienīgi liktenis!

Patiesībā spēja iemīlēties un tas, kā mēs to darām, ir ļoti lielā mērā atkarīga no Zodiaka zīmes, kurā esam dzimuši! Un kāds ir tavs mīlestības stāsts?!

Lasi vēl: Atklāj mīlestības valodas noslēpumus! Ko nozīmē veids, kādā vīrietis tevi apskauj?!

 

1. AUNS 

amor-black-and-white-couple-hug-Favim.com-2798054

Auni iemīlas tad, kad viņiem šķiet, ka ir pienācis laiks to darīt! Par iemīlēšanās sākuma impulsu var kļūt banāla garlaicība, asu izjūtu trūkums, apzināšanās, ka laiks skrien vēja spārniem vai, piemēram, draugs, kurš jau ir nokļuvis zem Amora bultas. Kad Auni pieņem lēmumu ielaist kādu savā sirdī, viņi “iekrīt” uz pirmo spilgto personību viņu ceļā vai arī izvēlas cilvēku, kurš ir aizdomīgi līdzīgs tam ideālam, ko viņi sev bija izdomājuši jaunībā.

2. VĒRSIS

amour-black-and-white-couple-cute-Favim.com-1189361

Vērši iemīlas ļoti piesardzīgi. Viņi vispirms kārtīgi novērtēs potenciālo mīlas objektu, atzīmēs visus viņa plusus un mīnusus un tikai pēc tam izlems, vai šis cilvēks ir viņu jūtu cienīgs. Ja ir, tad viņi ļaujas jūtām un ielaiž šo cilvēku savā sirdī, bet, ja nē, tad viņi savas jūtas iegrūž pēc iespējas dziļāk sevī, neļaujot tām vaļu, un vienkārši cenšas par tām aizmirst. Traumēt savu nervu sistēmu un bojāt savu dzīvi dēļ tiem, kuri, pēc Vēršu domām, nav viņu cienīgi, viņiem neļauj viņu racionālā domāšana un, ko tur slēpt, protams, arī pataloģiskā spītība!

3. DVĪŅI

bampw-black-and-white-blackwhite-boy-Favim.com-2105004

Dvīņi ir tie, kuri iemīlas ļoti labprāt un dara to bieži, pie tam katru reizi viņiem liekas, ka tas ir uz mūžu, tāpēc viņi nedomājot metas iekšā jaunā romānā vai vismaz mēģina kādu savaldzināt ar savas sirds pievilcību. Tad, kad viss ir nostājies savās vietās un šīs sajūtas ir abpusējas, Dvīņa jūtas pret otru cilvēku pakāpeniski izgaist… un, ja vēl pie apvāršņa parādās daudz interesantāks “medību” objekts, Dvīnis uzreiz metīsies pavisam citā virzienā!

Lai lasītu tālāk, šķir otru lapu!

loading...

Pievienot komentāru