Kāpēc sievietes pēc 60 nelabi ož? Mans personīgais viedoklis

Labdien! Šodien ar jums runā Anastasija.
Pēdējā laikā esmu sākusi ievērot, ka kad no rīta braucu tramvajā uz darbu, mans deguns pastāvīgi saož kādu ne pārāk patīkamu smaku. Loģiski, rodas jautājums “no kurienes gan tā nāk?”

Atbilde atnāca pati…
Blakus man vienmēr sēž vai stāv sieviete. Redzams, ka viņai ir jau krietni pāri 60. Kāpēc gan tādā vecumā no viņas nāk nepatīkama smaka?

Kāpēc tā notiek?
Es tagad nerunāju par kādu vienu konkrētu sievieti, kuru satieku tramvajā – tas notiek regulāri un pēdējā lakā šī doma mani nodarbina.
Es protams, visu saprotu. Daudzas sievietes šajā vecumā vairs nav tik lokanas, iespējams, slimo ar kādu kaiti, kas neļauj tām patstāvīgi nomazgāties. Taču kāpēc vienmēr par “smakojošo objektu” ir izrādījušās pilnīgi veselas tantiņas?

LASI ARĪ ŠO:Kur atrodas bīstamākā pilsēta pasaulē?

Man šķiet, ka nevienai sievietei visā plašajā pasaulē mūsdienās nav grūti sakopt sevi, un te es nerunāju par kaut kādiem spa saloniem vai “skaistuma akadēmijām”.

Šķir otru lapu, lai lasītu tālāk

loading...

COMMENTS

 • <cite class="fn">Saiva Gūža</cite>

  Man bija divas omes :nomaiņas un tēva puses.vienai bija 70,otrai 80 gadu.abas sevi pucēja kā prata.Neviena nesmirdēja un neviena nebija netīra.Tas ir slinkums un nevīžība pret sevi,arī sevis necienīšana.ome parasti teica tā:Jūrā ūdens ir daudz.Nabadzība nav iemesls staigāt netīrām.

 • <cite class="fn">Anonymous</cite>

  Kas tas par murgu! Nelabi “smakot” var jebkurā vecumā.

 • <cite class="fn">Anonymous</cite>

  Ir arī vīrieši pirms un pēc 60, kas nelabi ož.

 • <cite class="fn">Pate</cite>

  Pašas nesajūt smaku,jo ar gadiem pasliktinās oža,garša,redze,dzirde. Tās,kuras to sapprot,mazgājas regulāri,lai gan smaku nejūt. Tas viens variants. Bet zinu daudzas kundzes gados,kuras ir koptas, smaržīgas,izskatīgas un viņām patik tādam būt.

 • […] Kāpēc sievietes pēc 60 nelabi ož? Mans personīgais viedoklis […]

 • <cite class="fn">Rasma</cite>

  Pirmkārt, būtu jāskatās, ko pārpublicē. Šīs ir pilnīgas muļķības., pazīstu jaunas sievietes, kuras tā ož pēc sviedriem, ka briesmas.Un ar mazgāšanos problēmas ir tieši vīriešiem gados.Protams, atkal nedrīkst vispārināt.Tiešām žēl, ka autorei nav nozīmīgāku problēmu.

 • <cite class="fn">Evita</cite>

  Visām manām draudzenēm 60+ ir krietni jaunāki mīļākie. Stipri šubos, ka kāds seksotu ar smirdīgu tanti.
  Man jautājums autorei, Tava māte arī smird, ja jau apgalvo, ka visas vai daudzas? Varbūt esi pieradusi pie smirdošās mātes un nejūti neko?

Pievienot komentāru