Labākais padoms katrai zodiaka zīmei!


Universālu padomu nav, jo mēs visi esam dažādi. Tādēļ zvaigznes dod katram no mums atsevišķu padomu, atkarībā no mūsu Zodiaka zīmes.

Mums visiem laiku pa laikam mēdz būt grūti izdarīt izvēli, saņemties svarīgam solim. Reizēm mums vienkārši ir vajadzīgs padoms, kurš palīdzēs atrast pareizo ceļu un motivēt mūs. Taču universāli padomi nemēdz būt, jo visi mēs esam dažādi. Tāpēc zvaigznes dod mums katram savu padomu, kas atkarīgs no mūsu Zodiaka zīmes.

Auns
Jums patīk komandēt, un jūs neatdodat vadības grožus svešās rokās. Iemācieties atpūsties un peldēt pa straumi, jo ne visu šajā dzīvē var kontrolēt. Nepieķerieties pagātnei, to vairs nevar izmainīt. Un kā mantru atkārtojiet: pieņem to, kas ir, atlaid to, kas bijis, ceri uz to, kas būs.

Vērsis
Jūsu galvenā problēma ir slinkums. Jums patīk attaisnoties ar to, ka jums nav iedvesmas vai pietiekamas motivācijas. Jūs varat būt ļoti strādīgs, kad beidzot pieķerieties darbam. Bet jums ir vajadzīgs grūdiens. Tādēļ atcerieties vienu: vērtīgais nenāk viegli.

Dvīņi
Jūs esat sabiedriski un jums patīk atrast līdzības un kopīgas tēmas ar citiem. Taču reizēm jūs vēlme izpatikt visiem padara jūs divkosīgus citu acīs. Vienkārši atcerieties: ja tas ir nepareizi – nedariet to, ja tā nav taisnība – nerunājiet to.

Vēzis
Jūs labi izprotat savas jūtas un nereti rīkojieties iracionāli un impulsīvi. Un, lai gan laiku pa laikam savā intuīcijā ieklausīties tomēr noder, neļaujiet savām bailēm un pārdzīvojumiem izsist sevi no sliedēm. Nekad neļaujiet emocijām gūt virsroku pār saprātu.

Lauva
Jūs esat egocentrists. Reizēm jūs tiktāl koncentrējaties uz sevi, ka vienkārši nepievērsiet uzmanību citu jūtām. Jā, jūs rūpējaties par saviem tuviniekiem un draugiem, taču reizēm jūs mēdzat būt pārāk virspusējs un neievērojat acīmredzamo. Pacentieties izpaust pret cilvēkiem patiesu interesi un uzmanību, jo pasaule neriņķo ap jums!

Jaunava
Jūs esat talantīgs, un, neatkarīgi no tā, atzīstat jūs to vai nē, arī perfekcionists. Taču dzīvē nav nekā un neviena ideāla, tāpēc jūsu mūžīgā tiekšanās pēc ideāla izveido no jums mūžīgi neapmierināto kritiķi. Iemācieties vienkārši priecāties par to, kas jums ir. Un iegaumējiet: augstāk par galvu neuzleksi.

Svari
Lēmumu pieņemšana nav jūsu stiprā puse. Jūs piesaista daudzas dažādas lietas. Jūs esat tendēti ilgi apsvērt visus ”par” un “pret”, svārstīties un būt neizlēmīgam. Nākošreiz pamēģiniet pielietot formulu: seko savai sirds balsij, bet ieklausies arī saprātā.

Skorpions
Cilvēki jūs uzskata par pārāk cietu un atriebīgu cilvēku. Tas ļoti negatīvi iespaido jūsu attiecības ar apkārtējiem. Dusmas nepiestāv nevienam, Taču jūsu neiecietība var maksāt jums veiksmi. Kā būtu, ja jūs kardināli mainītu spēles taktiku? Pieveiciet ienaidniekus ar savu smaidu un sakaujiet viņus ar savu labestību.

Strēlnieks
Jūs varat izvairīties un atstumt cilvēkus. Vienmēr ir vieglāk izlikties par vēsu viszini. Labi, ka sirds dziļumos jūs saprotiet, kādus cilvēkus drīkst ielaist savā pasaulē. Jūs arī saprotiet, ka jums vēl daudz kas ir jāiemācās. Tādēļ reizumis sev atkārtojiet: neviens nezin visas atbildes. Ieklausieties citu viedoklī.

Mežāzis
Jūs pārāk pārdzīvojat par visu. Ko gan vēl piebilst? Lieciet aiz auss: no jūsu uztraukšanās nekas nemainīsies.

Ūdensvīrs
Jūs esat ietiepīgs, un jums patīk paspīdēt ar savu intelektu. Jūs uzskatāt, ka esat labāks par citiem, gudrāks un košāks. Un, jā kāds to neatzīst, – tātad nav pārāk gudrs, lai novērtētu jūsu ģenialitāti. Neesiet tik augstprātīgs. Ja kāda cita viedoklis nesakrīt ar jūsējo, tas vēl nenozīmē, ka vienam no jums nav taisnība. Esiet vienkāršāks un atveriet savu sirdi citiem cilvēkiem.

Zivis
Jūs ļoti ņemat visu pie sirds. Pat labsirdīgi draugu joki var uz ilgāku laiku aptumšot jūsu dienu. Jums patīk sevi uzvilkt, censties atrast problēmas iemeslu pat tad, kad problēmas nav. Tas nav vajadzīgs. Atcerieties: reizēm problēmu vajag vienkārši atlaist.

Prasme saprast, kas ir svarīgs, bet kas otršķirīgs – ir ļoti liels talants. Ieklausieties šajos padomos, un tie noteikti jums palīdzēs nenomaldīties dzīves ceļā!

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru