Ļoti iespējams, ka vīrietis tevi pametīs, ja esi dzimusi vienā no šīm zodiaka zīmēm

Sieviete – Mežāzis

Sievietes – Mežāži – dzimušas karjeristes. Kā likums, mīlestībai un romantikai viņām nav īpašas vērtības, tieši tāpēc viņas bez lielām pūlēm var atrast sev partneri, bet drīzumā tikpat viegli ar viņiem šķirties. Vīriešiem diezgan grūtu atrasties ilgstošās attiecībās ar šo Zodiaka Zīmi. Dažas šī zvaigznāja pārstāves ir diezgan valdonīgas, pedantiskas un pat egoistiskas personības. Tādēļ vīriešiem ļoti sarežģīti izpatikt iemīļotās kaprīzēm. Visbiežāk attiecībās ar Mežāzi šķiršanās iniciators ir vīrietis, un pārrāvums viņam nenes lielus pārdzīvojumus, drīzāk otrādi, dod atbrīvošanās sajūtu.

Sieviete – Dvīņi

No divpadsmit zodiakālā apļa pārstāvjiem Dvīņi vairāk par visu baidās zaudēt brīvību. Protams, viņi nenolemj sevi vientulībai, bet arī pēc nopietnām attiecībām netiecās. Šīs Zodiaka Zīmes pārstāves ir dzīvespriecīgas, gudras un daudzpusīgas sievietes, kas nereti uzreiz vīriešos izraisa ieinteresētību. Taču ar laiku viņus sāk mulsināt, ka iemīļotā pārāk bieži aizkavējas darbā, izdomā jebkuras atrunas, lai atliktu tikšanos, vai arī pavisam neierodas nakšņot. Mīlestība uz šīs Zīmes pārstāvi pāriet pārāk ātri, bet bailes vēlreiz satikt tādu pašu sievieti paliek uz ilgu laiku.

Sieviete – Lauva

Egoistiskās Lauvenes nekad neatļaus vīrietim būt galvenajam attiecībās, un parasti viņām izdodas sava mīļotā individualitāti apspiest. Pirmajās iepazīšanās minūtēs vīrietis zaudē runas spējas no Lauvenes skaistuma, seksualitātes un unikālā rakstura, bet jau drīz valdzinājums pāriet. Šīs Zodiaka Zīmes pārstāves gatavas uz jebkuru viltību, lai piespiestu iemīļotajam rīkoties, tā kā viņa vēlas. Jo jebkura Lauvene- tā ir karaliene, un jūs – vien viņas padotais. Daži vīrieši ir tik ļoti apburti ar savas iemīļotās īpašībām, ka nespēj izlaist viņu no savas sirds. Tomēr kad partneris pamana, ka viņa izredzētā sāk „šaut pār strīpu”, attiecības pārtrūkst.

Avots:

Iesaki šo rakstu citiem!

Pievienot komentāru