“Melo-M” pavasarī dosies “Maģiskajā radio tūrē” pa Latviju

Čellu trio “Melo-M” no marta līdz maijam ar jaunu mūzikas programmu apciemos vairākas Latvijas pilsētas koncertceļojumā, kam dots nosaukums “Maģiskā radio tūre”.

Kā jau minēts turnejas nosaukumā, jaunās mūzikas programmas skaņdarbu izvēlē dominē skaņdarbi, kas veltīti radio tēmai.

“Radio nevar bez mūzikas, tāpat kā mūzika nevar bez radio! Tieši tāpēc mūsu jaunās programmas vadmotīvs ir radio tēmas apspēle dažādos veidos – izvēloties dziesmas, kas veltītas radio, kā arī darbus, kur radio vārds likts nosaukumā,“ atklāj trio “Melo-M” čellisti.

Turnejas skaņdarbu klāstā būs gan grupas “Radiohead”, gan “Queen”, “Image Dragons” skaņdarbi un citas radio tēmai veltītas plaši pazīstamas kompozīcijas.

Līdztekus turnejas koncertos skanēs arī trio dalībnieka Kārļa Auzāna oriģinālmūzika un daudzas jau labi pazīstamas melodijas trīs čellu un sitamo instrumentu izpildījumā.

Turneja sāksies 1. martā ar koncertu Jelgavas Kultūras namā, kam sekos koncerti Berģu Kultūras centrā, Vidzemes koncertzālē “Cēsis”, Kultūras centrā “Siguldas Devons”, Liepājas koncertzālē “Lielais dzintars” un Latgales vēstniecībā “GORS”.

Turnejas koncertos “Melo-M” sastāvā muzicēs čellisti Kārlis Auzāns, Miķelis Dobičins un Jānis Pauls, kā arī sitaminstrumentālists Miķelis Vīte.

Biļetes uz koncertiem pieejamas “Biļešu paradīzes” tirdzniecības vietās un internetā https://www.bilesuparadize.lv/lv/performances/performance/16922.

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru