Sejas karte – kā uzzināt par savām kaitēm


Vai esat kādreiz dzirdējuši par sejas karti? Patiesībā tajā zināmā mērā slēpjas problemātiskas ādas noslēpuma atminējums.

Lūk, īss to sejas zonu apskats, uz kuriem var parādīties pinnes, un kā tas ir saistīts ar kādu no iekšējiem orgāniem.

1.un 3.zona: Urīnpūslis un gremošanas sistēma – uzlabojiet savu diētu un dzeriet vairāk ūdens.

2.zona: Aknas – mēģiniet ierobežot alkoholu, grūti sagremojamus ēdienus un piena produktus. Šī zona var norādīt arī uz pārtikas alerģiju.

4.un 10.zona: Nieres – sekojiet tam, cik daudz šķidruma jūs uzņemat un dzeriet mazāk tāda šķidruma, kas noved pie atūdeņošanās. Tādi ir, piemēram, kafija un alkohols.

5.un 9.zona: Elpošanas sistēma – tiem, kas smēķē vai kam ir alerģijas, šajā vietā parasti metas pumpas.

6.un 8.zona: Nieres – tumšie loki zem acīm parasti rodas no atūdeņošanās. Vairāk dzeriet!

7.zona: Sirds – pārbaudiet asinsspiedienu un pārliecinieties, ka jūs nelietojat kosmētiskos līdzekļus, kas kairina jūsu ādu.

12.zona: Kuņģis – veiciet detoksikāciju vai pievienojiet vairāk šķiedrvielu savai diētai, lai aplīdzētu savai gremošanas sistēmai.

11.un 13.zona: Hormoni – stress un hormonālas izmaiņas. Tādas problēmas reizēm var atrisināt ar lielu šķidruma daudzuma un dažu tumši zaļo dārzeņu papildporciju uzņemšanu, taču, ja tumšie loki šajās zonās parādās pastāvīgi, apmeklējiet ārstu, lai izārstētu iespējamās hormonālās svārstības. Bez tam, pinnes šajā zonā norāda arī uz ovulāciju (un kurā pusē).

14.zona: Slimība – iespējams, ka jūsu organisms cīnās ar baktērijām, lai izvairītos no saslimšanas. Dzeriet daudz šķidruma.

Lūdzu ievērojiet, kā šīs ir vispārējas rekomendācijas. Parasta pumpiņa uz degungala vēl nenozīmē, ka jums ir problēmas ar sirdi. Kā jau visos medicīniskajos jautājumos, vislabāk būtu griezties pie ārsta vai dermatologa, lai pareizi noteiktu prognozes.

COMMENTS

  • <cite class="fn">Anonymous</cite>

    Attēls nav pabeigts!Trūkst apzīōmējumā skaitlis 4 un 14.Kur tie ir uz sejas?

Pievienot komentāru