Šīs Zodiaka zīmes spēj uzticēties ļoti mazai daļai cilvēku

Viņi it nemaz nav atvērti cilvēki, tāpēc daudzas lietas patur pie sevis!

ZIVIS

Tu esi radošais intraverts. Cilvēki tevi iedvesmo, parasti tu no tiem paņem cik vien daudz iedvesmas spēj gūt un tad pazūdi savā pasaulē. Tu dari to kas tev patīk un esi pilnībā apmierināts ar sevi. Tevi pārņem sajūta, ka tavi labākie draugi ir tavas mīļākās grāmatas, mākslas darbi vai mūzika. Tu nemēģini iegūt citu cilvēku uzticību, tāpat tu neuzticies citiem – vienmēr esi skeptisks.

VĒZIS

Tu esi piesardzīgais intraverts. Pienāk brīži, kad vēlies pabūt vienatnē, paraudāt un dziedēt uzplestās brūces. Tu esi emocionāls, ja tiec ievainots, tu atkāpies un pēcāk tev ir grūti atkal kādam uzticēties kā arī izlīst no čaulas. Nav tā, ka tu nemīli cilvēkus, vienkārši tu par daudz viņiem pieķeries un atveries, tādējādi tiekot sāpināts.

MEŽĀZIS

Tu esi paviršais intraverts. Nav tā, ka tu centies izvairīties no cilvēkiem, vienkārši tu tik bieži iegrimsti darbā vai kādā īpašā projektā, ka tu aizmirsti par citu cilvēku eksistenci. Tu koncentrējies uz to, ko dari un mēdz piemirst par citiem, dažkārt tu pat aizmirsti par sevi.

No otras puses, kad tas nepieciešams, tu lieliski spēj komunicēt ar cilvēkiem, kā arī tev piemīt dabiskas līdera dotības. Viss atkarīgs no tā, kas ietilpst tavu darāmo lietu sarakstā.

Tu nemēdz uzticēties pirmajam cilvēkam, ko satiec. Tu izvēlies būt skeptisks un paturēt prātā to, ka ikviens varētu būt nodevējs.

ŪDENSVĪRS

Tu esi emocionālais intraverts. Tev nepatīk dalīties jūtās ar citiem cilvēkiem, tādēļ, kad tu kaut ko emocionāli pārdzīvo, tu centies izvairīties no sabiedrības. Tu uzskati cilvēkus par interesantiem un arī viņi tevi uzskata par interesantu sarunu biedru. Tomēr, gadījumā, ja cilvēki lieto skaļas frāzes vai piedzīvo dusmu lēkmes, Ūdensvīram labpatīk atrasties pēc iespējas tālāk no viņiem.

Ūdensvīri neuzticas citiem, jo baidās no vilšanās. Labāk vienkārši neuzticēties, nekā iet cauri lieliem pārdzīvojumiem.

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru