Zīlēšana pēc dzimumzīmēm: ko par cilvēku vēsta mazie punktiņi uz ādas

Dzimumzīmes uz cilvēka ķermeņa jau daudzus gadsimtus rada dažādas asociācijas. Bija laiks, kad dzimumzīmju dēļ sārtā dedzināja sievietes, uzskatot viņas par raganām, bet daudzus gadus vēlāk – gluži pretēji – cilvēki sajūsminājās par mazajām zīmītēm uz sava ķermeņa.

Sievietes speciāli sev uz sejas vai kakla zīmēja dzimumzīmes, tādējādi cerot pievērst sev vīriešu uzmanību. Ir tādi cilvēki, kuri ir iemācījušies noteikt nākotni pēc dzimumzīmju atrašanās vietas uz cilvēka ķermeņa. Šāda zīlēšana ir zināma jau kopš piecpadsmitā gadsimta.

Pēc šiem mazajiem punktiņiem var noteikt cilvēka raksturu un arī nākotnē gaidāmos notikumus. Aplūkojot cilvēka ķermeni virzienā no augšas uz leju, noskaidrosim, ko dzimumzīmes mums var pavēstīt.

Uz pieres un matainajā daļā

Vispirms pievērsiet uzmanību savai sejai. Ja jums ir dzimumzīme uz pieres, Jūs dzīvē tālu tiksiet. Jo tuvāk tā atrodas degunam, jo lielākas virsotnes Jūs varēsiet iekarot. Jūs droši varat kandidēt uz jebkuru valstisku amatu, jo noteikti to iegūsiet un spēsiet mainīt savu dzīvi uz labāko pusi. Ja dzimumzīme atrodas pieres labajā pusē, Jūs iegūsiet slavu un materiālo labklājību. Ja zīme atrodas apmēram “trešās acs” līmenī, Jums ir nodrošināta laimīga laulība (tas gan attiecas tikai uz vīriešiem).

Ja sievietei dzimumzīme atrodas pie acs kaktiņa, var tikai apbrīnot viņas pacietību. Pat visnejaukākais radījums nespēs izvest viņu no pacietības.

Dzimumzīme galvas matainajā daļā norāda, ka cilvēks ir ļoti noslēgts. Mīļākā nodarbe viņam ir pārdomāt un analizēt jebkuru galvā ienākušu domu.

Šķir nākamo lapu, lai uzzinātu, kāda nozīme ir dzimumzīmēm uz Tava ķermeņa

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru