10 iemesli, kādēļ katra no zodiaka zīmēm ir pati labākā

LAUVA

1. Uzticams

Šīs zīmes pārstāvji tāpat ka lauvas cīnās par savu ģimeni un ir uzticamāki par uzticamu. Lauva nekad neiedurs tev mugurā dunci, par to vari būt pilnīgi drošs. Lauvas zīmē dzimušie patiesi novērtē savus draugus un sniegs viņiem kā atbalstu, tā palīdzīgu roku itin visā.

2. Pašpārliecināts

Lauvam ir augsta pašcieņa un viņš vienmēr aizstāvēs to, kam tic, pat tad, ja pret viņu nostāsies visa pasaule. Viņam ir spēcīgs paštēls, kuru šīs zīmes pārstāvis vienmēr aizstāv. Ja tev nepieciešams drauga iedrošinājums, tad vienmēr vari uzticēties tieši Lauvai.

3. Optimistisks

Viņam pietiek spēka un un optimisma ikvienā situācijā saskatīt labo. Lauvas ir dzimuši vasaras beigās, kad dzīve vēl ir bezrūpīga, laiks silts un daba – dāsna. Tieši tādēļ šīs zīmes pārstāvji ir tik jautri un entuziastiski.

Lasi arī: Viss, kas tev jāzina par Lauvas laulības dzīvi

4. Dzimis līderis

Lauvā mājo iekšējs spēks un drosme, tieši tādēļ viņš ir dzimis līderis. Lauva zina, ko vēlas un viņš visai labi spēj izskaitļot, kā to iegūt savā īpašumā.

5. Apņēmīgs un ambiciozs

Ja Lauva kam pieķeras klāt, nekas viņu neatturēs no plāna īstenošanas. Lauva ir uz iznākumu orientēta persona, kurai patīk uzstādīt personiskos mērķus. Viņa apņēmība ir teju vai lipīga un tā drīz vien iedvesmo arī viņa draugus doties un paveikt to, kas paveicams.

6. Atklāts un tiešs

Ikvienam nepieciešams draugs, kurš ir atklāts un nerunā aplinkus. Lauva vienmēr darīs tev zināmu – ja pajautāsi – ko viņš domā par tavu mīlas dzīvi vai ģērbšanās stilu. Lauva ir atklāti pauž savu viedokli un tas ir liels pluss.

Lasi vēl: Ja mīli kādu Lauvas zīmē dzimušo, pievērs viņam uzmanību, pirms ir par vēlu

7. Kaislīgs

Lauvas ir labi zināmi savas drosmīgas sirds, kaislības un bezbailības dēļ. Viņi dzīvo savu dzīvi pilnu krūti, vienmēr visā, ko viņi dara ieliekot visus 100%, it īpaši tas attiecas uz attiecībām ar mīļoto, draugiem un tuviniekiem.

8. Radošs

Lauvai piemīt draiskulība un bērna gars, tieši tā ir viņa radošuma panākumu atslēga. Lai arī tu nejūties ārkārtīgi radošs, tev varbūt nemaz nepadodas mūzikas instrumentu spēlēšana, gleznošana vai radošā rakstīšana, tad zini, ka radošums attiecas arī uz personīgo pieeju itin visam, nevis pašu aktivitāti. Ja esi dzimis Lauvas zīmē, tev nekādas problēmas nesagādā domāšana ārpus rāmjiem un jaunu risinājumu un pieeju rašana.

9. Iedvesmojošs

Lauva ir pašpārliecināts un atbalstošs, viņam piemīt lieliska spēja patiesi iedrošināt un iedvesmot citus cilvēkus, neatkarīgi no tā vai tie ir svešinieki vai tuvinieki. Viņi patiesi vēlas, lai citiem – it īpaši tuviniekiem – izdodas sasniegt savus kvēlākos mērķus un tas ir brīnišķīgi.

Lasi arī: 30 iemesli, kāpēc mēs nevaram dzīvot bez Lauvas

10. Enerģisks

Ja tu jūties ne gluži savā ādā un tev nepieciešama motivācija, neviens nespēs labāk pacelt tavu pašapziņu kā Lauva. Viņa enerģija ir lipīga un optimisms vienmēr palīdz citiem. Šīs zīmes pārstāvji ir patiesi līdz kaulam, tieši tādēļ visi viņus tik ļoti mīl!

JAUNAVA

1. Analītiska

Jaunavas parasti no ārpuses šķiet mierpilnas, lai gan viņu prāts nekad īsti neatslābst no darbošanās ar pilnu jaudu. Viņu prātos ir tūkstotis dažādu domu, viena skaļāka par citu. Šāda veida domāšana vienmēr liek Jaunavām analizēt katru situācijas aspektu vai cilvēku, tieši tādēļ šajā zīmē dzimušie reti kad kaut ko novērtē nepareizi.

2. Praktiska

Ņemot vērā to, ka Jaunava ir zemes stihijas zīme, viņa ir piezemēta, praktiska un uzticama. Viņa nāk klajā ar labākajiem pragmatiskajiem risinājumiem ikvienai problēmai, jo Jaunavas domas ir realitātē bāzētas, nevis iztēlē.

3. Organizēta

Lielākā daļa Jaunavu ir ārkārtīgi organizētas, kā arī viņas ir lieliskas plānotājas. Viņas nespēj ciest, ka lietas ir nekārtīgas vai neatrodas savās vietās; Jaunavas uzplaukst sakārtotā un organizētā vidē.

Lasi arī: Lūk, kā Jaunava strīdas ar visu zodiaka zīmju pārstāvjiem

4. Atklāta un patiesa

Ja Jaunava kaut ko tev pasaka, viņa patiesi tā domā. Šīs zīmes pārstāvji ir atklāti un tieši, viņi tieši to pašu sagaida arī no citiem cilvēkiem. Jaunava uzreiz neuzticas cilvēkiem, tomēr tiklīdz viņa ir atradusi ideālo partneri, viņa ir gatava darīt viņa labā teju jebko.

5. Pieticīga

Jaunavas ir pieticīgas un klusas. Viņām nav nepieciešamības atrasties starmešu gaismā vai izcelties citu cilvēku vidū. Šajā zīmē dzimušajiem labāk patīk visu darīt vienkārši, ļaujot citiem uzņemties vadības grožus un saņemt apkārtējo uzslavas.

6. Gādīga

Jaunavas stipri pieķeras cilvēkiem, kurus mīl un par tiem viņas patiesi rūpējas. Jaunavas ir humānas un līdzjūtīgas, viņām no sirds patīk palīdzēt cilvēkiem.

Lasi vēl: JAUNAVA. Psiholoģiskais portrets

7. Cītīga

Šajā zodiaka zīmē dzimušie cilvēki ir īstas darba bites. Viņi smagi strādā, lai sasniegtu savus mērķus. Talants, smags darbs un disciplīna padara Jaunavu ļoti veiksmīgu karjeras jomā.

8. Perfekcioniste

Jaunavas ir labi zināmas savas tieksmes pēc perfekcionisma dēļ, viņas nekad nenomierināsies, līdz to nesasniegs. Jaunavas pašas sev uzstāda augstus standartus, tieši tādēļ viņām patiesi padodas uzlabot lietas un procesus, izceļot tos no haosa un padarot sakārtotus.

9. Pašpietiekama

Jaunavas ir ārkārtīgi pašpietiekamas un tiecās pēc visa, kas ir ideāls, tieši tādēļ viņas labprātāk ir vienas nevis atrodas neapmierinošās attiecībās. Viņām ne mazākas problēmas nesagādā būšana vienām ilgstošus laika periodus. Jaunavas vislabāk jūtās ko īstenojušas, ja paveikušas to vienatnē, nevis kopā ar kādu.

Lasi arī: Jaunavas mīlestībā; cilvēki ar augstiem standartiem

10. Uzticama

Jaunavas ir lieliski draugi, viņas ir uzticamas un vienmēr paveic to, ko solījušas. Šīs zīmes pārstāvji reti kad pēdējā brīdī pamet kādu “zem vilciena riteņiem”, jo viņi labi izprot citu jūtas un vajadzības.

SVARI

1. Līdzjūtīgs

Svari ir lieliski klausītāji, kā arī viņi pēc dabas ir ļoti draudzīgi. Ja tu netiec gala ar personīgām problēmām, tad Svari ir īstais draugs pie kura vērsties. Šīs zīmes pārstāvjiem piemīt spēja saskatīt abas situācijas puses un rast kompromisu, vel piedevām viņi ir līdzjūtīgi klausītāji.

2. Šarmants un draudzīgs

Svari ir ļoti patīkami cilvēki, viņus var viegli atpazīt pēc draudzīgā šarma, valdzinošas dabas un siltās enerģijas. Šīs zīmes pārstāvji jau ienākot telpā liek tur esošajiem pasmaidīt pateicoties savai vienkāršajai dabai un patiesi dzirkstošajam smaidam. Nav nekāds brīnums, ka visiem patīk Svari!

3. Sociālais tauriņš

Svari ir stāvā sajūsmā brīžos, kas viņi atrodas cilvēku ieskati; socializācija ar citiem ir viena no šīs zīmes pamata vajadzībām. Svari pēc dabas ir atvērti un runātīgi. Viņi ar vieglumu un eleganci spēj tik galā pat visneveiklākajās situācijās.

Lasi arī: Kā piesaistīt gaisa stihijas pārstāvju uzmanību – Ūdensvīrs, Dvīņi, Svari

4. Harismātisks

Papildu sociālajai aktivitātei un pielāgošanās spējām Svari ir apveltīti arī ar dabisku šarmu. Viņiem piemītošā harisma bieži vien ļauj Svariem iegūt daudz paziņu, kā arī virzīties tuvāk sev uzstādītajam mērķim. Šīs zīmes pārstāvji vienkārši zina, kad kas jāsaka.

5. Gādīgs

Svari vienmēr citu cilvēku vajadzības vērtē augstāk par savām. Savas pašaizliedzības dēļ šīs zīmes pārstāvjiem ir ļoti grūti kādam pateikt “nē”. Tāpat viņi ir ārkārtīgi empātiski un gādīgi cilvēki. Šīs iezīmes padara Svaru zīmē dzimušos par uzticamiem draugiem un partneriem. Vari būt pārliecināts, ka Svari vienmēr grūtās situācijās atbalstīs savu otro pusīti.

6. Godīguma un saticības mīļotājs

Ja ir kāda lieta, ko Svari patiesi ienīst, tie ir konflikti. Šajā zīmē dzimušie augstu vērtē mieru, harmoniju un saticību, patiesībā tas tiek vērtēts augstāk par visu pārējo. Svariem piemīt unikālas problēmu risināšanas un samiernieciskās prasmes, kā arī viņu diplomātiskā attieksme palīdz mazināt jebkura veida spriedzi un atrisināt strīda situācijas.

Lasi arī: SVARI. Psiholoģiskais portrets

7. Uz sadarbību vērsts

Svariem piemīt spēcīga vēlme pēc līdzsvara un miera kā viņa paša pasaulē, tā arī virs Zemes. Viena no šīs zīmes raksturīgākajām iezīmēm ir spēja sadarboties. Kopā ar Svariem dzīve šķiet vienkārša un tā rit gludi, teju bez aizķeršanās. Svari nevēlas strīdēties un tieši tādēļ viņi visai bieži cenšas izdabāt citiem cilvēkiem, lai viņi būtu apmierināti.

8. Spēja ieraudzīt skaisto

Svaros mājo mākslinieciska un radoša dvēsele. Šīs zīmes pārstāvji visbiežāk savu radošumu pauž ar mākslas palīdzību. Svariem patīk skaistas un it īpaši luksus lietas, kā arī viņiem ir mūsdienīga stila izjūta.

9. Intelektuālis

Svari dod priekšroku intelektuālām sarunām un diskusijām, viņi vislaimīgākie ir tad, kas ar savu otro pusīti spēj sarunāties un apspriest dažādus prātu izaicinošus tematus.

Lasi arī: Dzelzs orhideja – Svaru zīmē dzimusi sieviete. Kas jāzina, ja mīli viņu?

10. Optimistiski noskaņots

Pozitīvi domājošie Svari novērtē pat pašas mazākās laipnības izpausmes, turklāt viņi ir spējīgi saskatīt skaisto itin visā.

SKORPIONS

1. Gribasspēks

Skorpioni tiek uzskatīti par zodiaka zīmi ar visspēcīgāko gribasspēku. Viņiem piemīt milzīga apņēmība, tieši tādēļ padošanās noteikti nav Skorpiona sarakstā. Skorpions pārliecinās, ka dodas sev vēlamajā virzienā, un viņš tur grasās nokļūt izmantojot visas iespējas. Viņš bieži vien tiek sev tuvākajās jomās dēvēts par “labāko no labākajiem”, un viņa neatlaidībai nav robežu.

2. Apņēmība

Skorpiona stiprā puse ir viņa koncentrēšanās spēja. Viņš ne tikai zina, ko vēlas, bet arī spēj koncentrēties visa procesa laikā, iemācoties visu, kas nepieciešams vēlamā sasniegšanai. Dodoties pēc tā, ko Skorpions vēlas, viņš ir patiesi bezbailīgs. Ja Skorpions ir ko izdomājis, tad neviens vairs nespēs mainīt viņa lēmumu.

3. Uzticība

Skorpioni ir vieni no uzticamākajiem draugiem un partneriem, kādi vien iedomājami. Tu vienmēr vari uzticēties Skorpiona zīmē dzimušam draugam, viņš vai viņa vienmēr būs tavā pusē un darīs to, ko apsolījis/-usi. Skorpioni ir uzticami pret mīlestību, ģimeni un draudzību.

Lasi vēl: Lūk, kādēļ Zivju un Skorpiona jūtu ķīmijai nav lemts ilgs mūžs

4. Intuīcija

Ņemot vērā, ka Skorpions ir ūdens zīme, viņš ir jūtīgs cilvēks. Lai arī visai bieži viņš tāds nemaz nešķiet, viņš savas emocijas labprātāk patur sevī. Skorpionam ir spēcīgi instinkti, un viņi spēj bez īpašas piepūles nolasīt citu cilvēku domas. Skorpiona zīmē dzimušie dzīvo instinkta un intuīcijas vadīti, tieši tādēļ viņi teju vienmēr izvēlas pareizo ceļu.

5. Kaisle

Skorpioni rīkojas kaisles vadīti. Lai arī ko viņi darītu, viņi tajā iegulda daudz emociju. Attiecībās viņi vienmēr ir gatavi ieguldīt 100% pašatdevi, Skorpioni nekad nepārstās izstarot mīlestību. Viņiem parasti lieliski padodas izrādīt savas jūtas pret mīļoto cilvēku. Skorpions neapšaubāmi ir zodiaka seksuāli kaislīgākā zīme.

6. Neatkarība

Arī neatkarība ir viena no Skorpionam raksturīgākajām īpašībām. Šīs zīmes pārstāvjiem nekādas problēmas nesagādā laika pavadīšana vientulībā. Skorpions ikdienas dzīvē reti uzticas vēl kādam citam. Viņš ir daudzveidīgs cilvēks, kuram piemīt lieliskas pielāgošanās spējas. Skorpionam tikpat lielā mēra patīk palikt mājās, kā būt ballītes zvaigznei.

7. Harisma

Skorpions ir harismātiska personība, kura piesaista apkārt esošos cilvēkus. Harisma komplektā ar provokatīvo magnētismu šķietami hipnotizē cilvēkus un liek tiem pakļauties. Skorpions vienmēr ir gatavs ballītei, viņam ļoti patīk atrasties uzmanības centrā un likt apkārtējiem smieties. Skorpiona enerģija jūtami staro telpā un ar šīm personībām nekad nav garlaicīgi.

Lasi vēl: Lūk, ko Skorpions domā par citu zodiaka zīmju pārstāvjiem

8. Uzticamība

Skorpioni prot ieklausīties tajā, kas citiem sakāms, viņi ir gatavi sniegt nedalītu uzmanību tiem draugiem, kuriem tas nepieciešams. Šajā zīmē dzimušais vienmēr būs līdzās, lai arī kāda diennakts stunda tā nebūtu. Skorpiona zīmē dzimis draugs ir labākais, kāds tev vien var būt, viņš nekad nebaidīsies pastāvēt par saviem draugiem un mīļotajiem. Ja tev nepieciešama palīdzība, Skorpionam nekas nav neiespējams.

9. Lojalitāte

Skorpioni ir ne tikai uzticami, bet arī ārkārtīgi lojāli. Tu vienmēr vari uzticēties Skorpiona zīmē dzimušam draugam vai mīļotajam cilvēkam, viņš vienmēr atradīs veidu, kā uzlabot tavu garastāvokli, kā arī pateiks patiesību. Skorpions vienmēr tevi atbalstīs un to pašu viņš sagaida arī pretī.

10. Spēja atjaunoties

Kā jau iepriekš minēts, Skorpiona valdošā planēta ir Plutons, tā ir nāves un pārveidošanās planēta. Tā sniedz Skorpionam spēju pārvarēt grūtības, lai arī cik sarežģītas tās nebūtu. Plutona ietekmē Skorpions pievelk briesmas un sarežģītas situācijas, kā arī viņam varbūt pašdestruktīvas noslieces. Tomēr Skorpiona lielākā superspēja ir pārveidošanās un atjaunošanās.

Lai lasītu tālāk, šķir otru lapu!

Iesaki šo rakstu citiem!

Pievienot komentāru