3 Zodiaka zīmes, kurām ir ļoti laba priekšnojauta – jūt, kad notiks kaut kas slikts

Skorpions

Šī spēcīgās enerģijas zīmes ir arī Ūdens zīme. Jau Vēža aprakstā tika minētas ūdens īpašības- to var uzlādēt, un tas atceras šo uzlādēto informāciju. Ja Vēzis ar šo uzkrāto informāciju operē tagadnē, tad Skorpiona intuīcijas noslēpums slēpjas viņa izturībā un spēkā. Skorpions ir kā kaujas mašīna- gatavs atvairīt uzbrukums, tēmēt tieši mērķi, un kā tanks, doties pāri visiem šķēršļiem, lai nokļūtu galapunktā.  Tāpat,  kā upe atceras savu ceļu līdz jūrai, tāpat arī Skorpions jūt, kur ir viņa galapunkts un uz kādiem mērķiem vajadzētu tēmēt. Tajā pašā laikā, viņam piemīt kareivja pacietība, ja viņš tic, ka tā ir nepieciešama. Viņam vienmēr ir plāns vai ideja par to, kā rīkoties, un šeit arī jāsaka paldies intuīcijai. Kamēr citi apjukumā zaudē laiku, Skorpions jau iepriekšējā dienā ir nojautis iespējamo scenāriju un likvidējis visu negatīvo tajā.

Vēzis

Šīs Zodiaka zīmes pārstāvji sevī iemieso Ūdens stihiju. Droši vien būsiet dzirdējuši, ka ir iespējams enerģētiski uzlādēt ūdeni. Tas diez gan daudz ko izskaidro gan par Vēžiem, gan pārējām Ūdens zīmēm. Vēži ir intuitīvi, ar spēcīgu emocionālo enerģiju. Viņi labi jūt atmosfēru un, ja nopietnāk piestrādā pie intuīcijas attīstīšanas, tad var kļūt par īstenām gaismiņām- jūtot un apzinoties, savu energopadevi, kas ļauj neizdegt, kad ir grūti un spīdēt spoži, kad viss ir labi.

Vēžu misija bieži vien saistās ar ģimeni- visgrūtākās dzīves mācības nereti nāk tieši caur to. Tā kā ūdeni var uzlādēt, tad tas nozīmē, ka ūdens arī „atcerās” to informāciju, ko viņam esat devuši. Tā ir arī ar Vēžiem- viņi ilgi atceras savus priekus un bēdas, un bieži vien šie esošie faili palīdz noreaģēt uz to, kas vēl būs- jo līdzīgs līdzīgu atpazīst jau pa gabalu.

Zivis

Zivis, kā Ūdens stihijas zīme, ir salīdzināmas ar okeānu. Tieši tāpat kā jūra vai okeāns bēguma laikā- viņas atkāpjas, ja jūt, ka pietrūks spēka vai vēlēšanās turpināt iesākto. Savukārt dodas uz priekšu, tāpat kā paisums- ar lieliem viļņiem, noārdot visu, kas stāv tām ceļā. Un, kas ir visapbrīnojamākais- Zivis, pēc būtības, nav ne īpaši mērķtiecīgas, ne ambiciozas. Viņas var arī vienkārši peldēt pa dzīvi un baudīt tās piedāvātos labumus, tāpēc šķiet pārsteidzoši, cik hipnotizējošas un pievilcīgas var būt Zivis. Ja mēs ielietu ūdeni glāzē, tad to izlejot, mēs nevaram aplaistīt ne dārzu, ne izskalot kokus krastā. Taču, ja Zivis ir kā strauts vai upe, tad tas akmeņus padara par gludiem oļiem. Ja Zivis apzinās savu domu spēku un potenciālu, viņas var iedzīvināt savā dzīvē jebko, ko vēlas. Ne pa velti Zivju simbols arī ir Zivis- tām ir dots lunkans ķermenis un gluma āda (spēja manevrēt un izslīdēt sarežģītās situācijās). Pateicoties Zivju intuīcijai, viņas jau iepriekš nojauš, ja kaut kur ir ēsma ar apslēptu āķi, tāpēc neēd vispār un dodas uz citu pusi.

Iesaki šo rakstu citiem!

Pievienot komentāru