Šīs ir tās 5 lietas, kuras nevienam nekad nevajag stāstīt – lai arī kas!

Lūk, kuras lietas katram vajadzētu paturēt pie sevis!

Kuras tās ir?

 

1. Neatklāj savus ambiciozākos plānus

Klusē, līdz tik tiešām esi tos piepildījis. Šādiem plāniem vienmēr ir vājie punkti, tādēļ nevajadzētu ļaut, lai kāds cits “noknābā” tavas idejas.

1. Neatklāj savus ambiciozākos plānus

Klusē, līdz tik tiešām esi tos piepildījis. Šādiem plāniem vienmēr ir vājie punkti, tādēļ nevajadzētu ļaut, lai kāds cits “noknābā” tavas idejas.

2. Nedalies ar informāciju, kas saistīta ar dāsnumu vai labajiem darbiem

Ir svarīgi spēt izdarīt ko labu, par to nelieloties. Šādu labo darbu izklāstīšana bieži vien var novest pie augstprātības. Ja jūti vajadzību ar šādu informāciju dalīties, iespējams, tev jānovērtē patiesais iemesls, kādēļ tu iesaisties šādās aktivitātēs.

3. Neatklāj sava dzīvesveida noslēpumus

Nav vērts lielīties par to, ka ievēro jaunu diētu vai esi atklājis veidu kā no rīta uzreiz izrausties no gultas. Ja esi atteicies no pasaulīgajiem labumiem, iemainot tos pret garīgiem mērķiem, tad tev nav iemesla par kaut ko lielīties – tavam emocionālajam stāvoklim jābūt harmoniskam.

4. Nav vērts stāstīt par ģimenes dzīves konfliktiem vai problēmām

Vienmēr paturi prātā to, ka jo mazāk tu citiem stāstīsi savas ģimenes noslēpumus, jo stiprāka tā būs. Ģimenes problēmas var atrisināt tikai runājot ar tās locekļiem. Jo vairāk tu citiem sūdzēsies par tiem, jo sarežģītāk būs pārvarēt grūtības.

5. Nerunā par negatīvajām lietām, kuras kāds paveicis vai izteicis

Arī prāts var tikt notriepts ar ko nepatīkamu, gluži kā drēbes. Ja cilvēks dienas noslēgumā mājās to vien dara, kā stāsta par visām muļķībām, ko redzējis vai dzirdējis, tad viņš nav labāks par to, kurš iebradā mājās dubļainos apavos.

Avots: brightside.me

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru