3 Zodiaka zīmes, kurām ir sprādzienbīstams raksturs

Vai zini, kas ir šīs trīs zodiaka zīmes? Mēs jums pateiksim…

Uguns stihijas cilvēki atšķiras ar diezgan vētrainu temperamentu un dziļu intelektu, taču bieži vien šo zīmju pārstāvji vispirms dara un tikai pēc tam domā.

AUNS, LAUVA, STRĒLNIEKS

Viņiem raksturīga ir ļoti ātra lēmumu pieņemšana, neapdomīga rīcība un avantūrisms, turklāt, izdarot kaut ko nepareizi, viņi nebūt to nenožēlo un turpina iet pa savu iemīto taciņu.

Šo trīs zīmju pārstāvji vienmēr cenšas būt pirmie, tāpēc viņi pastāvīgi vēlas uzlabot savas esošās prasmes, kā arī apgūt jaunas zināšanas un nepārtraukti mācīties. Uguns stihijas cilvēki ir apveltīti ar talantu vadīt, tāpēc viņi ļoti reti ieklausās svešā viedoklī, cenšoties visu darīt pa savam, tādā veidā parādot apkārtējiem savu spēku, kā arī prāta spējas.

Ņemot vērā to, ka šo zīmju pārstāvjiem piemīt “sprādzienbīstams” raksturs un pārliecība par savu dzīves pozīciju, šīs stihijas cilvēki bieži vien var izbaudīt apbrīnas pilnus skatienus no pretējā dzimuma pārstāvjiem. Viņus raksturo arī paaugstināta seksualitāte, kas, bez šaubām pievelk pretējo dzimumu. Praktiski vienmēr šo zīmju pārstāvji ir kompānijas dvēseles, viņiem apkārt ir ļoti daudz cilvēku, turklāt vienatni ilgtermiņā viņi nevar paciest.

Kā likums, visi uguns stihijas pārstāvji, ir neticami veiksmīgi! Viņi cenšas vadīt un komandēt, viņiem ir svarīgi it visā ieņemt līdera pozīcijas: ģimenē, darbā, draugu kompānijā un pat tajās sfērās, kurās viņi paši ne visai labi orientējas. Šo zīmju pārstāvji nespēj dzīvot bez uzmanības, viņiem nepārtraukti ir vajadzīga saziņa ar citiem un apstākļu maiņa.

Lasi vēl: LAUVA- mīlestība, attiecības, laulība; cilvēks, kuram mīlestība ir kā spēle!

Lai veidotu ģimeni, šo zīmju pārstāvjiem vajadzētu izvēlēties savas stihijas pārstāvjus vai arī kādu no Gaisa stihijas pārstāvjiem. Gaiss dod Ugunij iespēju degt ilgāk, kā arī plašāk izplatīties, kas nozīmē to, ka šī savienība varētu būt visnotaļ spēcīga un ilga. Laulībai un draudzīgajām attiecībām nebūs ilgs mūžs, ja šīs stihijas pārstāvji apvienos ar kādu no Ūdens stihijas zīmēm. Ūdens dzēš Uguni, liek tai šķēršļus, tāpēc tādam pārim noteikti nebūs lemta ilga kopdzīve. Neitrālas un visnotaļ harmoniskas attiecības šo zīmju pārstāvjiem var izveidoties ar Zemes stihijas pārstāvjiem.

Zīmes, kas pieder Uguns stihijai, savā starpā atšķiras ar temperamentiem. Auni ir apveltīti ar “visugunīgāko” temperamentu. Viņi ir ļoti pašpārliecināti un tiecas sasniegt savus mērķus. Lauvas ir mazāk impulsīvas, tiekot raksturotas pēc saviem lēmumiem un rīcības. Strēlnieki ir ļoti svārstīga rakstura īpašnieki – vienā brīdī viņu acīs deg uguns, bet jau nākamajā tā ir apdzisusi.

Galvenās Uguns stihijas zīmju īpašības ir pievilcīgs ārējais izskats, šarms, izlēmība, līdera dotības, drosme, sabiedriskums un optimisms, bet pie trūkumiem var pieskaitīt “ugunīgo” temperamentu, konsekvences trūkumu, visnotaļ augsto pašnovērtējumu, stūrgalvību un apsēstību pašiem ar sevi.

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru