3 Zodiaka zīmes, kuras nekad nepārspīlē un netaisa skandālus – kaut visi tādi būtu!

Patiesi līdzsvaroti cilvēki!

Vērsis

Tieši tāpēc, ka Vērsis neiespringst par to, kas viņam nedara reālu un acīmredzamu kaitējumu, viņš ir spējīgs saglabāt vēsu prātu arī šķietamās krīzes situācijās. Viņš ir kā liels lācis, kurš rūc tika tad, kad jau esi ienācis alā un parāvis viņu aiz ļipas. Toties, kā viņš tad rūc! Eglei visi čiekuri nobirst… Vērši ir stabili, jo viņiem vienkārši ir grūti pārslēgties no vienas sajūtas uz otru, acumirklī. Varētu šķist, ka viņiem vienkārši lēnu pielec, taču tā nav. Vērši vienkārši nogaida līdz pēdējām brīdim, un, ja arī tad situācija nav mainījusies, tad pārdzīvo un psiho. Cerība ir vienmēr, un Vērsis tic saviem spēkiem- viņš zina, ka viss būs labi-agrāk vai vēlāk, taču būs.

Mežāzis

Šīs zīmes pārstāvjiem ir ļoti būtiski, lai viss dzīvē noritētu, kā viņš ir izdomājis. Pateicoties savai spītībai un ietiepībai, pat ja dzīves groži slīd caur pirkstiem kā smiltis, viņš saglabās vēsu prātu, jo nevar taču pieļaut, ka kaut kas iziet ārpus rāmjiem. Jā, Mežāžiem, kā jau visiem cilvēkiem, uznāk „melnie”, kad gribas raudāt un psihot, taču šāds stāvoklis ļoti ātri pāriet, ja salīdzina ar citām zīmēm. Tad, kad ir grūti, viņi sev liek nomierināties un nestresot, lai nesanāk vēl lielākas ziepes. Viņu vēlme sasniegt mērķi ir tik liela, ka uz šo zīmi varētu attiecināt teicienu, ka „ies pāri līķiem”. Protams, nav jau neviens jānogalina burtiski, taču uzmācīgas domas vai sliktā sajūta- tā tiek likvidēta nekavējoties, jo nekādi nepalīdz nonākt tur, kur Mežāzis tiecas.

Jaunava

Šīs zīmes pārstāvjiem prāts ir viņu stiprākais ierocis. Un, ja labi grib, tad pilnīgi visu var izskaidrot. Tieši tā Jaunavas dara, kad tuvojas bubulis. Viņas metas tam virsū ar savu loģiku un cīnās tik ilgi, kamēr uzvar. Jaunavas zina, ka emocionāla nestabilitāte ir garants kaut kā sačakarēšanai, tāpēc to vienkārši nedrīkst pieļaut. Metodiski, soli pa solim viņas šķetinās to, kas mēģina „izsist no sliedēm”. Šāda pieeja problēmām šo zīmi padara par stabilu emocionālā ziņā. Kamēr Jaunava nav sev paziņojusi, ka lieta ir raudāšanas vai psihošanas vērta, viņa to nedara. Cilvēki, kuri uzreiz  krīt bubuļa skavās, tikko kā tas ir ieradies, nevieš uzticamas un stabilas personas iespaidu, taču Jaunava ir pasaules glābējs- uz viņu vienmēr varēs paļauties.

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru