4 Zodiaka zīmes, kurām mūždien viss ir slikti

JAUNAVA

Jaunavas mentalitāte nepieļauj viņiem izjust prieku. Tieši Jaunavas ir visskumjākās un nožēlojamākās zodiaka zīmes. Viņu ikdienā piekoptā sevis ienīšana vienmēr atrod veidu, kā sevi izrādīt caur tā uzbāšanu citiem cilvēkiem.

Vienīgais prieks, ko izjūt Jaunavas, – citu cilvēku sāpināšana ar vārdiem. Viņiem rodas īstens gandarījums, noliekot kādu citu cilvēku pie zemes – tas ir viņu patiesā prieka avots.

ŪDENSVĪRS

Diemžēl Ūdensvīri ir ļoti nožēlojami cilvēki, kas, šķiet, ar katru reizi paliek aizvien trakāki. Ūdensvīri prieku meklē citu cilvēku neveiksmēs un nelaimēs. Ja vien viņiem ir draugi vai mīļotais cilvēks, kuram dzīvē nenākas viegli, viņi dziļi sirdī ir ļoti priecīgi.

VĒZIS

Kas lēcies Vēžiem? Varbūt tas, ka viņi nekad nav apmierināti ar šo brīdi. Prieks ir viņu nemitīgais mērķis, kaut kas tāds, kas atrodas tālu prom, kas vēl ir jāsasniedz. Viņi nekad nespēs būt priecīgi konkrētajā momentā, jo viņi netic tagadnei. Prieks ir kā gaistošs mirklis, kuru viņi reti kad spēj noķert.

VĒRSIS

Nav tā, ka Vērsis ir pats sliktākais, viņiem vienkārši ir tieksme pašiem sevi novest tik tālu, ka viņi nodara sev sāpes. Viņu pašiznīcinošā uzvedība ir kā lāsts, turklāt paši Vērši nezina, kādēļ viņi atkal un atkal to atkārto. Taču, līdzko viņi sasniegs prieka brīdi, viņi spīdēs kā maija saulītes.

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru