4 zodiaka zīmes, kuras 2019. gadā atgūs savas bijušās otrās pusītes

Kuras trīs zodiaka zīmes atgūs savas bijušās otrās pusītes 2019. gadā?

2019. gads daudzās ziņās būs vienkārši pārsteidzošs gads, kurš daudziem atnesīs brīnišķīgas lietas. Bet jo īpaši satricinās šīs trīs zodiaka zīmes. Un vispār, katrs jaunais gads ir iespēja sākt visu no tīras lapas, pārdzimt.

Vēzis

Vēzis meklē stabilitāti un balansu attiecībās. Daudzi piekritīs, ka Vēzis ir pati emocionālākā zodiaka zīme. Un, kad viņiem nodara sāpes, viņi ilgi dziedē rētas. Bet tāpat Vēzis prot piedot un gaidīt. Un tieši tāpēc ir ļoti augsta iespējamība, ka bijusī otrā pusīte var graciozi atkal ienākt Vēža dzīvē. Bet Vēzim noteikti vajag pārliecināties, ka šī bijusī otrā pusīte vēlas strādāt pie kļūdām, kuras iepriekš noveda pie šķiršanās.

Mežāzis

Mežāzis labprāt atver savu sirdi. Un tas viss neskatoties uz ne pārāk patīkamo, bet bagāto dzīves pieredzi. Mežāzis ir piedzīvojis daudz ciešanu un aizvainojumu. Bet Mežāzim ir vienalga, tāpat kā agrāk viņš ir gatavs pūlēties, lai viss izdotos kā vajag. Lai gan Mežāzim var apnikt nemitīgi pielāgoties, vēlēšanās vienkārši atvērt savu sirdi nekur nepazūd… Tāpēc Mežāzis var ielaist bijušo partneri atpakaļ savā dzīvē, bet viņam ir jāiemācās kontrolēt situāciju.

Zivis

Zivis ir nogurušas stiept sev līdzi visu emocionālo bagāžu. Nest sirdī sāpes un negatīvo nav viegla nodarbe. Tas vienmēr rada spēcīgu izsīkumu. Un tieši tāpēc Zivis ir tik priecīgas atkal atgriezties pie bijušā partnera. Tajā noteikti palīdzēs atvērtība, vēlēšanās un gatavība.

Dvīņi

2019. gads būs piedošanas laiks. Neskatoties uz neveiksmīgo šķiršanos, daudzi Dvīņi tomēr atjaunos attiecības ar saviem bijušajiem. Šoreiz situācija būs skaidra – ja būsiet kopā, tad vai nu uz visiem laikiem vai nu tikai uz īsu brīdi. Lai vai kā – centies šo laiku izmantot lietderīgi un mācīties no savām pagātnes kļūdām!

Iesaki šo rakstu citiem!

Pievienot komentāru