Astrologs Kristaps Baņķis brīdina par tuvāko nākotni


Astrologs Kristaps Baņķis brīdināja par 2020. gada krīzi jau 2017. gadā, taču pagājušā gada oktobrī tika plaši aprakstīts, ka tas izpaudīsies kā haoss, nenoteiktība, neparedzamība un nepakļaušanās prognozēm. Bet, kas mūs sagaida nākamgad?

Astrologs sacīja: “No astroloģiskā viedokļa 2020. un 2021. gads ir savstarpēji saistīti. Nākamajā gadā visa prombūtne šajā gadā tiks pārņemta un attīstīta. Tas palielina Vērša konservatīvo pakāpi žurku medicīnas nodaļā. Visaptverošs svarīguma un finansiālā sloga papildinājums. “Tika uzsākts piecu gadu maratons:” #Crisis 2020 turpināsies līdz šim brīdim.

Es sākotnēji domāju, ka tas aptvers divus gadus – šogad un nākamos, bet pēc pašreiz nepārdomātiem lēmumiem , Tas pakāpeniski pāraugs nopietnā krīzē. ” Cik veiksmīgs ir Latvijas stāsts? Pavasarī esmu brīdinājis cilvēkus, ka “veiksmes stāsts”, ko valdība skandēja, ir tikai Latvijas horoskopa, nevis valdības panākumu rezultāts. Arī tagad vienas dziesmas dziedāšana melodijā ir tikai nedaudz atšķirīga, tas ir, visi domā, ka ir sapratuši problēmu un jūt, ka zina, kas notiks tālāk.

Šī ir arī lielākā kļūda – neapzinieties, ka uz laikmeta sliekšņa, kas sākas 21. decembrī, laiks mainās, globālās pārmaiņas skar tikai “vājāko posmu”, taču problēma pārsniedz mūsu cerības. Vecās idejas vienkārši nedarbojas! Jā, Covid-19 leģenda turpināsies, taču tās izpausme būs ļoti atšķirīga. Mutācijas. Hibrīds. Pārsteidzoši, “uzsvēra Kristaps Baņķis.

Astrologs vērsa uzmanību uz to, ka Latvija šogad astroloģijā atrodas atvieglinātākā stāvoklī, tāpēc globālā krīze mūs nav skārusi tik nopietni, un tikai tagad tā ir patiesi sākusi mūs “ķert”. “Tāpēc atšķirībā no citiem gadiem Superhoroskopi.lv projektā ir atsevišķa sadaļa – prognoze Latvijai nākamgad, jo atzītais horoskops ir ļoti labs un prombūtne ir daudz nopietnāka. Nākamgad mēs piedzīvosim trīs Kritiskus periodus.

Neviens mākslīgs burbulis šeit nepalīdzēs, bet no 18. novembra līdz šī gada beigām informācija, kas jāzina visiem, ir labs uz darbību vērsts super laiks Latvijai, kas var sākt jaunas programmas un Restartējiet esošās programmas, kuras pašlaik nedarbojas. Tāpēc joprojām ir pienācis laiks atgriezties un rīkoties nacionālā un individuālā līmenī, nevis pasīvi palikt malā un smelties mūsu ceļu nākamajā gadā. “

Es gaidu un priecājos par topošajām māmiņām un visiem tiem, kas vienlaikus gaida mazuļus – jums paveiksies, jo tā dēvētais karaliskais bērns piedzims kaut kad nākamajā gadā! Tādēļ, lūdzu, laikus sagatavojieties viņu īpašajai viesmīlībai un pārliecinieties, ka izprotat viņu spēcīgo būtību, lai zinātu, ko darīt.

• 2021. gads ir revolucionāru pārmaiņu gads, un gaidāma liela politiskā satricinājums. Daudzām publiskām runām gandrīz nav ko darīt. Starpnieka un starpnieka laiks.

• Viens gads sociālo nemieru un dabisko nemieru sākuma pastiprinājums

• Lielas uzņēmējdarbības izmaiņas ietekmēs nozares, kas saistītas ar loģistiku un transportu. Palielināsies neapmierinātība ar satiksmi. Automašīnu nozarē gaidāma krīze, un tiek meklēti jauni sasniegumi, lai saglabātu augstās cenas.

• Attiecībā uz nodokļiem ir acīmredzama nodokļu “sadrumstalotība”, un to ir grūti izskaidrot sabiedrībai. Valstij vajag naudu! Tā arī mēģinās to pieņemt.

• Vidējā klase pastāvēs patērētāju kultūrā, laiku pa laikam pievilkot un atbrīvojot jostu, bet viena un tā pati lieta spriedze (nošķiršanas sajūta) palielināsies. Tas sniegs atbalstu sociāldemokrātijai un valsts kolektīvai atbildībai un autoritārai autoritātei.

AVots

Pievienot komentāru