RADOŠĀ DARBNĪCA. Iepazīsti grafikas darba procesu un līdzdarbojies, radot pats savu mākslas darbu!

27. oktobrī no plkst. 11.00 – 18.00 Latvijas Mākslinieku savienības muzeja 3.stāvā, Oforta darbnīcā (11.novembra krastmala 35, Rīga) notiks mākslinieces Signes Štrauss radošā darbnīca.

Tajā būs iespēja iepazīt grafikas darba procesu un līdzdarboties, radot pašiem savu unikālo mākslas darbu, turklāt paralēli tam varēs skatīt Latvijas Mākslinieku savienības muzeja ekspozīcijas, kā arī apmeklēt Andas Munkevicas izstādi “Stikla dārzs”(1. stāvs, Latvijas mākslinieku savienības galerija).

Darbnīcā tiks nodrošināti visi darbam nepieciešamie materiāli. Atpūtas brīžos – tēja, kafija un jaukas sarunas par mākslu! Noteikti nepalaid garām un izmanto šo iespēju pabūt mākslas pasaulē, kā arī iepazīties ar mākslas radīšanas procesu, turklāt rit taču pēdējās skolēnu brīvlaika dienas, kuras noteikti vajadzētu pavadīt pēc iespējas lietderīgāk! Atnāc arī tu! Ieeja brīva!

Latvijas Mākslinieku savienības muzejs sadarbībā ar biedrību “OFORTA ĢILDE” projekta “STIPRAIS ŪDENS” ietvaros katra mēneša nogalē piedāvā apmeklēt radošās grafikas darbnīcas. Radošo darbnīcu mērķis ir iepazīstināt mākslas cienītājus ar daudzveidīgās grafikas mākslas specifiku un īpatnībām.

Oforta darbnīcā tiek rīkotas ikmēneša tikšanās, dodot iespēju tuvāk iepazīties ar dažādu mākslinieku daiļradi un ļaujot ieskatīties grafikas darba procesa aizkulisēs. Darbnīcas sniedz iespēju katram interesentam pārbaudīt savas spējas darbā ar materiālu, paralēli pētot un analizējot gala rezultātu uz papīra, redzot oriģinālo klišeju un estampa tapšanas procesu.

Būsiet laipni gaidīti!

Sīkāka informācija: info@lms.lv

 

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru