‘Facebook’ uzsāk sadarbību ar ‘Httpool’, lai atbalstītu vietējos uzņēmumus nelielos tirgos

Facebook’ un ‘Httpool’ izziņo stratēģiskās partnerības uzsākšanu Balkānu reģionā – Bulgārijā, Horvātijā, Serbijā un Slovēnijā. Tādējādi ‘Facebook’ uzsver vēlmi būt tuvāk savam klientam – gan aģentūrām, gan vietējiem uzņēmumiem – un veidot ilgtermiņa sadarbību, lai nodrošinātu iespēju gan viņiem sasniegt lielāku auditoriju, gan arī vēl precīzāk un veiksmīgāk veidot jēgpilnas sarunas.

‘Httpool’ ir zināms arī Latvijā kā vienīgais oficiālais ‘LinkedIn’ un ‘Twitter’ reklāmu partneris, taču grupas uzņēmums tagad būs arī ‘Facebook’ oficiālais reklāmas pārdošanas partneris Balkānu reģionā. Šajās valtīs ‘Httpool’ grupa nodrošinās atbalstu un zināšanas mārketinga stratēģijas veidošanai visās ‘Facebook’ platformās – ‘Facebook’, ‘Instagram’, ‘Facebook Messenger’ un ‘Whatsapp’. Tādējādi ‘Httpool’ izmantos citās platformās uzkrātās zināšanas par veiksmīgām kampaņām un realizēs tās arī ‘Facebook’ platformās.

“Mēs esam izveidojuši tālākpārdošanas programmu tā, lai veiksmīgi nodotu visas savas zināšanas par reklāmas specifiku klientiem tieši Balkānu reģionā, izmantojot mūsu sadarbībus partnerus, jo paši nevaram fiziski būt klāt šajā tirgū. Un mēs esam ļoti priecīgi šodien spert soli tālāk, pievienojot papildus vērtību savam biznesam,” saka Roberts Bednarskis (Robert Bednarski), ‘Facebook’ direktors CEE reģionā.

“Šī sadarbība ir vēl viens pierādījums ‘Httpool’ līderpozīcijai un veiksmīgajam darbam reģionā. Mēs esam ļoti priecīgi palīdzēt ‘Facebook’, iepazīstinot klientus ar jaunākajiem reklāmas risinājumiem un piedāvājot aģentūrām atbalstu visaugstākajā līmenī. Vietējo pārstāvju iesaiste nodrošina labāku klientu servisu un vislabākās zināšanas par lokālo tirgu, labāku piekļuvi medijiem un iespēju nodrošināt atbalstu vietējā valodā,” saka Aļoša Jenko (Aljosa Jenko), uzņēmuma ‘Httpool’ dibinātājs un vadītājs.

‘Httpool’ partnerības rezultātā ar ‘Facebook’ veiksmīgākie reklāmu piemēri, apmācību programmas, stratēģiju attīstīšanas tehnikas un vietējās maksājumu iespējas tiks piedāvātas reģiona klientiem. Tālāk jau ieguvēji būs aģentūru komandas, kam tiks nodrošinātas apmācības, tiešie maksājumi un reklāmas politikas jautājumu risināšana.

“Reklāmdevēji reģionā izmanto ‘Facebook’ un ‘Instagram’, lai jēgpilni komunicētu ar savu auditoriju. Ar mūsu jaunā partnera ‘Httpool’ starpniecību mēs būsim vēl noderīgāki, nodrošinot specifiskas apmācības un cita veida atbalstu,” saka Rustams Ziganšins (Rustam Ziganshin), ‘Facebook’ tālākpārdošanas partneris.

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru