Horoskops. Kāds ir tavs klupšanas akmens ceļā uz bagātību?!

Kuram gan negribētos palielināt savus ienākumus, kļūt bagātiem un veiksmīgiem?! Naudai mūsdienās tiek piešķirta ļoti liela loma, kas ir pašsaprotami, jo bez tās mēs savā ziņā esam bezspēcīgi! 

Nauda mūs padara brīvus, jo tā ļauj mums parūpēties par sevi un saviem tuvākajiem, ļauj pilnvērtīgi dzīvot, iegādāties ne tikai to, kas nepieciešams, bet arī to, ko mēs vēlamies!

Vieniem varbūt ir paveicies ar bagātību, kas nāk mantojumā, bet citiem finansiālā labklājība ir jāsasniedz pašiem! Lai arī daži no mums nečīkstētu par to, cik viss ir slikti, pa lielam viss ir mūsu pašu rokās! Ja ir vēlme, mērķtiecība un arī rīcība, mēs varam sasniegt ļoti daudz, bet katram no mums ir savi klupšanas akmeņi ceļā uz bagātību!

Lasi vēl: Finansiālās labklājības horoskops pēc Zodiaka zīmju stihijām

AUNS

Auniem nemaz nav tik grūti kļūt bagātiem, taču ļoti bieži viņi ātri vien nonāk atpakaļ uz starta līnijas. Tas ir pateicoties impulsivitātei un lielajam azartam, kādā Auni iekrīt. Auniem pietrūkst aprēķinātāja dabas, turklāt bieži vien viņi naudas lietās būtu daudz lielāki ieguvēji, ja prastu nogaidīt. Auni ir ļoti mērķtiecīgi, tāpēc arī bieži vien kļūst bagāti, taču šī bagātība ir pielīdzināma Auna spējai sadarboties ar prātu un pacietību. Auniem bieži vien vajadzētu rīkoties gudrāk, pastāvēt un padomāt, pirms ķerties klāt darāmajai lietai. Iespējams, ka teicienu “pēc kara visi ir gudri” izdomājuši tieši Auni, jo pēc tam, kad kaut kas jau ir noticis, Auni ļoti labi redz, ka vajadzēja rīkoties savādāk.

VĒRSIS 

Vēršiem ceļā uz bagātību ir divi klupšanas akmeņi – paļaušanās trūkums un spītība jeb neelastība. Kur var atrast vēl grūtāk kustināmu dzīvnieku par Vērsi? Šai īpašībai, protams, ir arī sava labā puse – ja viņi ir ko ieņēmuši galvā, tad tieši tā arī darīs. Ja vien lielie, spēcīgie Vērši saprastu, ka tas, ko viņi savā galvā ir izdomājuši, ne vienmēr ir tas labākais scenārijs priekš viņiem. Vērši būtu daudz bagātāki, ja ātrāk spētu pielāgoties jauniem apstākļiem un notikumiem. Vērši bieži vien noskatās, kā aizbrauc vilciens, kurā viņi nepaspēja ielēkt. Ja Vērsim ir gudra galva, tad viņam ir daudz lielākas iespējas kļūt bagātam, jo viņš patiešām zina, kas ir jādara, lai sasniegtu vēlamo rezultātu.

DVĪŅI

Dvīņu klupšanas akmens ceļā uz bagātību ir visai klasisks. Dvīņi daudz runā, bet maz dara. Cik no tiem sapņiem un idejām, kas jums ir bijušas, esat reāli mēģinājuši arī piepildīt? Cik bieži ir bijis tā, ka tam, ko esat nolēmuši, seko mērķtiecīga rīcība? Bieži vien tie ir tikai tādi emociju uzplūdi, kad Dvīņi izbļaustās un paziņo visiem, ka turpmāk tā vairs nebūs, taču tad, kad vētra pierimusi, pārmaiņas tā arī netiek realizētas. Dvīņiem patīk runāt un tas nav slikti, ja esi menedžeris, bet citos gadījumos?! Darījumu partneri nelabprāt uzticas cilvēkiem, kuri labprāt visu apspriež, jo tas nozīmē, ka tik pat labi var tikt apspriests arī viņu darījums un bizness.

VĒZIS

Vēži reti kad tiek pie lielas bagātības. Ja viņi pasper vienu soli uz priekšu, tad pēc tam seko divi atpakaļ. Vēži bieži vien par daudz baidās no neizdošanās, no kļūdīšanās, no visa tā, kas var izraisīt negatīvas emocijas tuviniekos vai pašiem sevī. Vēži nemīl riskēt, bet, kā zināms, kas neriskē, tas nevinnē! Vēžiem ir jāuzticas sev, vairāk jāpaļaujas pašiem uz sevi un jāmēģina sajust iekšējais spēks pašiem sevī, nevis jāmeklē tas viss ārējos apstākļos. Neklausieties apkārtējo neticībā un šaubās, atļaujieties riskēt!

LAUVA

Lauvu lepnums ir tas, kas traucē saņemt to, kas viņiem pienākas. Lauvām liekas, ka, ja viņi piezvanīs un paprasīs, kad beidzot tiks atdots parāds, viņi izskatīsies pēc lūdzējiem. Kam ir vajadzīgs tas lepnums?! Vai tas Lauvām liek justies pārliecinātākiem par sevi?! Tas, ka esat lepni, citiem neko nenozīmē, tieši otrādi – cits vēl tieši izmantos šo jūsu īpašību un priecāsies, ka jūs nepieprasāt to, kas jums pienākas. Vēl viens klupšanas akmens Lauvām ir viņu dāsnums. Jā, Lauvas ir ļoti devīgas, ja mīl, pat izšķērdīgas! Ja vairāk taupītu un mazāk izpatiktu citu un savām (visvairāk jau citu) vēlmēm, tad jums jau būtu miljons iekrāts.

JAUNAVA

Ja Jaunavai nav paveicies ar izcili apmaksātu darba vietu, tad kļūt bagātām pašu spēkiem ir diez gan grūti. Jaunavai nav iedzimta talanta strādāt par vadītāju vai būt par līderi. Jaunavas ir ļoti labi uzdevumu pildītājas, bet ne to deleģētājas. Jaunavām jāstrādā ar savām ambīcijām. Bieži vien biznesā izšķirošo noti nospēlē tieši cilvēciskais faktors – kāds jūs esat kā cilvēks – atraisīts vai stīvs, pašpārliecināts vai kautrīgs. Jaunavām ir ļoti ass prāts un tīri teorētiski viņas var nopelnīt miljonus, ja šo prātu pareizajos brīžos izmanto, bet sajūtas jau ir cits spēles laukums. Tautā runā, ka, lai varētu pelnīt labu naudu ir jābūt sekojošām īpašībām – “čujam”, “ņuham” un “poņai” (no krievu val.) Jaunavām ir ļoti izteikta „poņa”, bet ar tām sajūtām tā pašvakāk.

SVARI

Svariem ir ļoti grūti kļūt bagātiem, jo viņi vienmēr visu grib „pa labam”. Svari tiecas uz harmoniju sev apkārt, tāpēc nonākot apstākļos vai situācijās, kur nekavējoties jāpieņem lēmumi, Svari izjūt diezgan lielu diskomfortu. Līdz ar naudu nāk arī problēmas, ja ne pašam ar sevi, tad ar citiem. Nevar gribēt pelnīt miljonus, un, tai pat laikā, būt balts un pūkains. Visiem nekad nebūsi gana labs, it sevišķi saviem darbiniekiem un padotajiem. Svari arī nelabprāt uzņemas atbildību par jomām, kurās var rasties dažādas problēmas, vai nesaprašanās ar citiem. It sevišķi, Svariem ar augstu apziņas līmeni, var būt ļoti grūti tiekties uz mērķi, kas ir nauda, jo tad, tās darbības, kas ir jāveic, lai pie lielās naudas tiktu, bieži vien nonāk pretrunā ar Svaru iekšējo pārliecību un godaprātu. Svariem jāmācās būt bezkaunīgākiem, vairāk domāt par sevi un mazāk par to, ko domās vai teiks citi, vai citiem tas patiks. Neviens Lembergs vai Šķēle 100 gadus nav domājuši par kopējo labumu, vai viņu darbības neradīs nelabvēlīgas sekas citiem. Protams, ne jau vienmēr nauda ir jāpelna ar tādām metodēm, bet, Jūs ko, gribiet nopelnīt miljonu tirgū ogas pārdodot?

Skorpions

Skorpioni bieži nonāk dilemmas priekšā, kur jāizvēlas starp draudzību, vai naudu. Bieži vien, tie Skorpioni, kuri nopelna lielu naudu, ir vieni- bez sievām, vīriem un draugiem, jo viņi ir iemācījušies atbrīvoties no emocijām un „ieslēgt” tīru aprēķinu. Bet, arī tas nav tas labākais variants. Ideāli būtu, ja Skorpions iemācītos atrast balansu starp emocijām un aprēķinu jeb mērķtiecību. Biznesu veido ne tikai gudras smadzenes, bet vienmēr visur būs arī cilvēciskais faktors. Un šis cilvēciskais faktors ir tas, kas Skorpionam bieži pieklibo- ar viņu diez ko negribas draudzēties ārpus darba laika. Bet labākās shēmas un biznesi notiek ne jau darbā, bet ārpus darba. Ja Skorpions prot savas emocijas kontrolēt un prot tik ļoti neizrādīt savu nepatiku pret kaut ko, tad viņš var kļūt ļoti bagāts. Ir tāds teiciens, ka nauda nesmird, bet ziniet, kas smird? Tās metodes ar kādām to parasti pelna. Tāpēc neviebieties, ja kaut kas nepatīk, pretējā gadījumā, palaidīsiet labu žūksni gar degunu.

Strēlnieks

Strēlnieki nav bagāti, jo domā, ka ir baigie gudrinieki. Tikai neapvainojaties, vienkārši, reizēm jūs pārvērtējat sevi un savus talantus. Strēlnieks labprāt domā, gudro un shēmo, kā viss varētu notikt. Viņš labprāt arī iesaistās organizēšanā, taču neesot šeit un tagad, Strēlnieks nokavē to lielo naudas dalīšanas brīdi. Uz Strēlnieku ir attiecināms teiciens, ka „nedali lāčādu, kas vēl mežā”. Strēlniekiem rūpīgāk jāplāno savas darbības, jāseko visam līdzi, ne mirkli neatkāpjoties, vairāk jātur roka uz pulsa, pretējā gadījumā, viņš ar savu sapņošanu par tiem miljoniem, kas tūliņ būs, palaiž garām to reālo brīdi, kad pie viņiem var tikt. Strēlnieki varētu būt ļoti bagāti, jo viņi ir gana mērķtiecīgi, taču, tajā pašā laikā, viņi neprot sadalīt savu enerģiju pareizi- nedrīkst veltīt savu laiku vairākām lietām vienlaicīgi, jo beigās, var vienkārši nepavilkt. Cik nav dzirdēts, ka tie, kas grib visu, parasti dabū neko.

Mežāzis

Mežāži ir lielākie kontrolētāji no visām zodiaka zīmēm. Tas ir gan viņu trumpis, gan lāsts. Trumpis, jo viņi vienmēr zina, kas notiek, bet lāsts, jo ne vienmēr visu, kas notiek, viņi spēj ietekmēt. Lai cik ļoti Mežāži gribētu būt Supermeni, viņi tādi nav un nebūs. Un šī pārāk lielā kontrole ir tā, kas saēd viņus no iekšpuses un bremzē attīstību. Mežāži, Jūs esat kādreiz aizdomājušies, ka tas, ko jūs esat savā galvā izdomājuši nemaz nav labākais scenārijs tam, kā varētu būt? Prāts ir diez gan aprobežots, ja runājam par vēlmēm. Jūs esat izdomājuši, ka vēlaties, lai kaut kas notiek tieši tā- un veltiet visu savu enerģiju un laiku, lai tas arī tieši tā notiktu. Bet, ja jūs ielaistu kaut 10% paļaušanos, tad varbūt tas notikums vai lieta, izveidotos daudz veiksmīgāk un labāk? Tieši tāpat ir ar naudu- jo vairāk pēc tās dzenās, jo vairāk tā bēg. Mežāži parasti neprot priecāties par ikdienišķām lietām, viņi tikai caur pieri skatās nākotnē un jūt to lielo atbildības nastu savos plecos, ko paši sev ir uzlikuši. Nauda ir radošā enerģija! Ja Jūs radāt ar prieku- biznesu, projektus, notikumus, tad vienmēr tiksiet proporcionāli atalgots. Tikko kā Jūs radāt ar savām ego ambīcijām, vēlmi pēc naudas un varas, tā kļūst ļoti grūti- nauda nāk mazāk.

Ūdensvīrs

Tiem Ūdensvīriem, kuri nav bagāti, trūkst apgriezienu. Ja Ūdensvīram iedotu Auna asumiņu un temperamentu, sanāktu ideāla kombinācija. Ūdensvīri ir lieli sapņotāji, gudrotāji, filozofi un domātāji, bet ar tādu praktisku rīcību ir pašvakāk. Ūdensvīri var būt ļoti pragmatiski un kļūt bagāti, ja iemācās izpaust savu gribu, ja pārvar savu slinkumu. Viņi ir labi izgudrotāji, gan uz biznesa idejām, gan atomieročiem, tikai šo gudrošanu ir nepieciešams ievirzīt auglīgā gultnē, lai tā nestu taustāmu rezultātu. Ja kaut ko vēlaties sasniegt, ir jāiet un jādara, bet, jādara apdomīgi, nevis gudrojot jau 5 soļus uz priekšu, nezinot, kur liec kāju pirmajam solim. Ūdensvīri nav arī no tiem pacietīgākajiem, viņi vēlas rezultātu redzēt pēc iespējas ātrāk, tāpēc, saprotot, ka tā nebūs, zaudē interesi par notiekošo un pievēršas jau citai lietai. Tā nu bagāts nekļūsi. Ja gribās, lai ir interesanti, ātri un daudz, tad var spēlēt azartspēles, bet, kur ar tām var nonākt? Pareizi, uz ielas.

Zivis

Zivis var strādāt daudz, taču to laiku, kuru varētu veltīt savai labsajūtai, viņi iznieko glupībās. Tā vietā, lai ietu gulēt pēc garas darba dienas, viņi iedzers un ies uz klubu. Un kādu laiku tā var dzīvot, bet ne jau mūžīgi. Ja Zivis saprastu, ka veltot laiku sev, savai pašattīstībai, viņi velta laiku biznesam dubultā, tad sen jau visi būtu bagāti. Vēl Zivis labprāt aizpeld tad, kad redzeslokā parādās grūtības. Bet, kurā vietā miljonus pasniedz uz paplātes? Palikt un izturēt, tam būtu jābūt Zivju moto, lai sasniegtu iecerēto! Zivīm ir labas idejas, taču trūkst disciplīnas un kārtības, lai šīs idejas realizētu. Zivīm ir grūti noturēties kādā vienā sistēmā, viņas ir tādi kā brīvie gari, kurus nedrīkst ierobežot. Un, ja šo visu saliek kopā, tad, cik reālas izskatās tās naudas čupas? Drīzāk ceriet uz mantojumu vai bagātu sievu/vīru, jo pašu spēkiem sasniegt bagātību- tikai caur disciplīnu!

 

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru