Kāpēc jūnijā dzimušie ir paši labākie cilvēki?

Pasaules glābēji. Jūtīgi un gādīgi, un grib visu to labāko. Viņi nav tie, kas domā tikai vienu dienu uz priekšu.  Radoši, konstanti meklē iedvesmu un jaunas idejas.  Kaut arī jūtīgi, jūtu izpaušana sagādā problēmas.

Dzīves mērķis – piedzīvojumu meklēšana. Jūnijā dzimušie ir apveltīti ar neizsīkstošiem enerģijas krājumiem. Savas patiesās emocijas un jūtas cenšas neizrādīt.

Nepieciešama stipra emocionālā saikne, lai nodarbotos ar mīlas priekiem un tiem pilnībā atdotos. Viņi parasti sniedz tādu baudu, kādu paši vēlētos saņemt. Svarīgi, lai ne tikai viņš pats justos labi, bet arī partneris.

Jūnijā dzimušie vēlas pamēģināt visas iespējamās mīlas pozas, jo viņi vēlas izzināt visu, kas izzināms. Vieni no intensīvākajiem mīlniekiem. Ja vēlies, lai kāds tev stāsta ko netiklu, tad šie ir īstie cilvēki. Ja nodarbosieties ar mīlas priekiem pa telefonu, jūnijā dzimušais tevi mīlēs mūžīgi. Vīrieši izbauda arī kailu fotogrāfiju saņemšanu no partnera.

Sieviete, kura dzimusi jūnija mēnesī, ir kaprīza un ļoti gudra. Visu savu dzīvi viņai ir liela piekrišana pie vīriešiem. Viņa visu viegli iegūst, tajā skaitā arī slavu un bagātības.

Kādu vīrieti gaidīt jūnijā dzimušai sievietei?

Sagaidiet vīrieti, kas vēlas būt emocionāli atvērts un neaizsargāts. Jūsu līdzcietības un jūtīguma dēļ pagātnē ir nācies būt kopā ar cilvēkiem, par kuriem nemitīgi bija nepieciešams rūpēties. Lai gan ir tikai normāli būt kopā ar kādu, kas savulaik piedzīvojis dzīvē grūtus laikus, tas nav jūsu pienākums censties šo cilvēku tagad pēkšņi glābt un salabot radītos bojājumus. Jūs esat pelnījušas būt kopā ar kādu, kas ir tik pat emocionāli atvērts un neaizsargāts pret jums, kā jūs pret viņu.

VEIKSMĪGĀKIE DATUMI

Jūs paši par sevi esat enerģijas pārpilni, bet pilnmēness spēks jums piešķir spēku atrisināt gandrīz jebkuru problēmu. Veiksmīgs jums ir arī katra mēneša 3., 6. un 26. datums.

Iesaki šo rakstu citiem!

Pievienot komentāru