Lūk, kā Merkūra retrogrāds līdz 28. martam ietekmēs katru zodiaka zīmi

Uzzini, kā līdz 28. martam Merkūra retrogrāds ietekmēs tieši tavu dzīvi!

Lietas, kam vērts pievērst uzmanību!

Auns
Atpakaļejošais Merkūrs tevi aizkavēs! Tu vēlēsies pretoties būdams nikns un aizkaitināts – nepadodies šim kārdinājumam. Tā būs lieka enerģijas izšķērdēšana.

Vērsis
Saspringts periods. Pievērs uzmanību finanšu stāvoklim. Apdomā un aprēķini savu finansiālo situāciju. Šis ir piemērots laiks budžeta sastādīšanai.

Dvīņi
Tev gadīsies dažādas nesaprašanās un intelektuālas aizkaitināmības. Tavas domas būs izplūdušas un neskaidras. Peldi pa straumei.

Vēzis
Vēzim Merkūra retrogrāds sagādās garīga rakstura pārslodzes. Cilvēki aizskars tavas jūtas, tomēr nesagādā viņiem par to prieku.

Lauva
Problēmas, kuras uzskatīji par atrisinātām atkal iezagsies tavā dzīvē un tām būs nepieciešama tava uzmanība. Šis ir piemērots brīdis, lai apdomātu vecos risinājumus un nonāktu pie jauniem.

Jaunava
Jaunavām šis ir īpaši introspektīvs brīdis. Vai jau esi izmantojusi dotās iespējas? Vai tev izdodas? Šis ir īstais brīdis, lai pienācīgi visu izvērtētu.

Svari
Šis nav piemērots brīdis, lai iemīlētos, kā arī lai uzsāktu ko jaunu. Pievērs uzmanību vecajām attiecībām, kas liek par sevi manīt tuvāko nedēļu laikā.

Skorpions
Tu jutīsies bloķēts un aizkaitināts. Šis ir piemērots brīdis, lai pievērstos fiziskām aktivitātēm, kuras sniedz prieku un atvieglo stresu.

Strēlnieks
Vecās neveiksmes atkārtosies, tev būs tās no jauna jāatrisina. Mācies no agrāk pieļautajām kļūdām. Vēl ir palikušas pāris lietas, kas jāatrisina.

Mežāzis
Kādas vērtības ir tev svarīgas un kādēļ? Cik daudz tu pelni? Vai esi pelnījis vairāk? Vai pastāv citas iespējas? Šis ir gana piemērots brīdis, lai uzdotu jautājumus.

Ūdensvīrs
Tava neatkarība un brīvība tiks bloķēta un izaicināta. To noteikti izjutīs tavi tuvākie cilvēki. Nomierinies, šādas sajūtas nebūs ilgstošas.

Zivis
Šķitīs, ka tevī valda garīgs un emocionāls apjukums. Seko savai intuīcijai, šobrīd tā ir ļoti precīza!

 

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru