Mājas attīrīšana: slaukām prom slimības, neveiksmes un tenkas


Mājas ir spēka un aizsardzības vieta, kas pasargā no nedraudzīgās ārpasaules. Sev tuvajās sienās ikviens var uzlādēties ar spēku un papildināt enerģijas rezerves, bet dažreiz mūsu mājās iekļūst negatīva enerģija, kas ir jālikvidē.

Jūs varat paši saviem spēkiem pasargāt savu māju no nepatikšanām, padzīt slimības un neļaut iekļūt mājās ļaudīm, kas vēl ļaunu. Pateicoties pārbaudītiem rituāliem, ikviens varēs veikt savas mājas attīrīšanu, atbrīvojoties no tenkām, neveiksmēm un pat slimībām. Dailyhoro.ru eksperti iesaka atbildīgi rīkoties, brīdī, kad veiksiet savas dzīves vietas enerģētisko attīrīšanu, lai mājā nebūtu vietas negatīvām lietām.

Kā attīrīt māju no slimībām? Lai tiktu galā ar saaukstēšanos un vīrusu slimībām, palīdzēs ne tikai visaptveroša tīrīšana un higiēnas pasākumi. Ar vienkārša, bet efektīva rituāla palīdzību būs iespējams tikt galā ar slimībām, arī ar tām, kuras uzsūtījuši nelabvēļi. Lai to izdarītu, paņemiet nelielu pirts slotiņu, iemērciet to fizioloģiskajā šķīdumā, nosusiniet to un izslaukiet ar to visu māju, nepalaižot garām nevienu stūri. Slaucīšanas laikā jums jāsaka šie vārdi: “Slimības no mājām slauku prom, dzenu ārā ļaunumu no katra stūra. Lai arī kurš ienesis mājās šo kaiti, atbrīvošos no visa. Mana māja ir mans cietoksnis, mana māja ir mans spēks. Tā tam būs būt.”

Visus atkritumus ievieto atsevišķā maisā un nes prom tālāk no mājas, bet pirts slotu rūpīgi nomazgā ar tekošu ūdeni un atstāj nožūt. Pēc tam slotai uzsien sarkanu un zaļu lentīti, liek pie mājas ārdurvīm ar zariem uz augšu un saka šādus vārdus: “Nebūt manā mājā slimībām, nebūt maniem ģimenes locekļiem slimiem.”

Mājas attīrīšana no tenkām: Tikt galā ar tenkām iespējams izmantojot slēdzeni. To ieliek sālī, atvērtā veidā kopā ar atslēgu uz veselu diennakti. Pēc tam slēdzeni izņem ārā, notīra sāli un aizslēgtu to pakarina uz ārdurvju roktura vai pakarina uz naglas virs mājas ieejas durvīm. Slēdzeni aizslēdz, sakot šādus vārdus: “Uz katras mutes uzmetu šalli. Ar slēdzeni aizslēdzu visas sliktās runas, es nezinu žēlastības. Kas ienāks manā mājā ar tenkām, tas no viņām pats cietīs. Tas, kurš izplatīs baumas par mani un manu ģimeni, kļūs par savas ļaunās mēles upuri.” Atslēgu izmet ārā, bet slēdzeni atstāj pakārtu, lai tā pasargātu māju un ģimeni no ļaunām mēlēm un tenkām.

Lai tiktu galā ar cilvēkiem, kuriem pietrūkst taktiskuma, palīdzēs arī parastais sāls. To vienkārši izkaisa pie ārdurvīm, sakot: “Nesaldas runas netiks atdarītas ar medus karoti. Par katru ļauno vārdu – pienākas pods ar sāli.” Sakiet arī šos vārdus: nebaidieties riskēt un iemīlēt to, ar kuru jūtaties neaizsargāts.

Mājas attīrīšana no neveiksmēm: Izslaucīt neveiksmes un tikt galā ar grūtībām palīdzēs šādi vārdi, kuri jāsaka mājas rūpīgas tīrīšanas laikā. Lai to izdarītu, ūdenim uzrunā šos vārdus: “Tīrs ūdens ne tikai seju tīru mazgā. Es izmazgāšu katru stūri – neveiksmes uz citu pasauli prom aizmazgāšu, no mājas padzīšu. Netīro ūdeni obligāti izlej ārā aiz mājas sliekšņa vai arī izlej to kanalizācijā ar vārdiem: “Manā mājā neveiksmju nebūs, laime nemirs.”

Lai mājai piesaistītu veiksmi un labklājību, un atbrīvoties no neveiksmēm palīdzēs arī talismani, kuri vērsti uz labklājības piesaistīšanu. Tos izgatavo ar savām rokām, lai mājā nepaliktu negatīvā enerģija.

Mājā nedrīkst būt nekāda negatīvisma, tas nozīmē, ka jums jāsaglabā harmonija un komforts. Tikt galā ar nepatikšanām un atvērt piekļuvi pozitīvai enerģijai palīdzēs fen-šui apgūšana, pateicoties kuram ikviens varēs sakārtot mēbeles un radīt patīkamu interjeru, kas piesaista labklājību.

abiem.lv

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru