Pienene – augs, kas palīdz pret vairākām kaitēm. Tikai nenokavē sezonu!

Šodienas rakstā mēs ar jums padalīsimies ar visu nepieciešamo informāciju par pienenēm, to lapām un saknēm, jo tās spēj darīt brīnumus to cilvēku labā, kuri cīnās ar leikēmiju.

Saskaņā ar nedaudziem neseniem pētījumiem, pienenes sakne spēj nogalināt 3 leikēmijas veidus, iznīcinot līdz 95 % inficēto šūnu 48 stundu laikā!

Karolīna Hamma, onkologs, padalījās ar kāda padzīvojuša pacienta gadījumu, kurš cieta no mielomonocītās leikēmijas, bet ķīmijterapijas procedūras nesniedza pozitīvus rezultātus. Un, kad viņam piedāvāja sākt lietot pieneņu saknes tēju, pēc kāda laikā daktere Hamma bija pārsteigta par rezultātiem. Viņa kopējais veselības stāvoklis bija uzlabojies. Šī tēja ietekmē vēža šūnas un like tām pazust 48 stundu laikā, un tajā laikā tā stimulē jaunu, veselu šūnu veidošanos. Pastāv daudzi citi pētījumi, kuri pierāda to faktu, ka pieneņu ekstrakts cīnās ar melanomu, prostatas dziedzera un visu citu veidu vēžiem.

Dažas citas pieneņu lapas un sakņu īpašības.

Tikai 1 šī auga lapa spēj glābt jūsu dzīvību! Tā aug gandrīz katrā dārzā, bet vien nedaudzi zina, kā to izmantot!

Pieneņu ekstrakts tika izmantots tradicionālajā tautas medicīnā jau gadsimtiem ilgi, lai ārstētu sekojošas veselības problēmas:

Anēmija
Pienenes ir bagātas ar vitamīniem, dzelzi un olbaltumvielām. Vitamīni ir nepieciešami, lai veidotos eritrocīti, un dzelzs ir svarīga hemoglobīna sastāvdaļa. Tādā veidā pienene palīdz anēmijas slimniekiem uzlabot savu stāvokli.

Vāji kauli
Būdamas bagātas ar kalciju, kam ir dzīvībai svarīga nozīme kaulu izturībā un augšanā, pienes pasargā tos no vecuma saistītiem bojājumiem. Šos bojājumus var izraisīt brīvie radikāļi, un tas tiek bieži novērots kā kaulu vājums un trauslums.

Diabēts
Pieneņu sula stimulē insulīna izstrādi aizkuņģa dziedzerī. Būdams dabīgs urīndzenošs līdzeklis, pienene izraisa biežāku urinēšanu, kas savukārt palīdz izvadīt papildus cukuru no organisma.

Novērš urīnceļu infekcijas
Pienene novērš urīnceļu infekcijas un urīnpūšļa darbības traucējumus, cistu veidošanos reproduktīvajos orgānos, un problēmas ar nierēm.

Attīra aknas
Augstais vitamīnu saturs pienenēs, attīra aknas un lieka tām pienācīgi darboties. Tajā pašā laikā tās palīdz mūsu gremošanas sistēmai uzturēt pareizu žults plūsmu. Vitamīns C mazina iekaisumu, palīdz uzsūkt minerālvielas un novērš slimību attīstīšanos.

Uzlabo gremošanu
Pienene stimulē apetīti, uzlabo gremošanu un līdzsvaro labās baktērijas zarnās.

Uzlabo ādas stāvokli
Pieneņu piens tiek izmantot ādas saslimšanu ārstēšanā, ko izraisa sēnīšu vai mikrobu infekcijas. Tam piemīt bakteriālas, insekticīdas un fungicīdas īpašības, un tāpēc tas tiek plaši izmantots ekzēmas, niezes un ēdes ārstēšanā.

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru