Šajās zodiaka zīmēs dzimst sievietes, kuras iemīlas līdz ausīm

Noskaidro, kuru zodiaka zīmju daiļā dzimuma pārstāves iemīlas līdz ausīm! 

Lūk, 4 zodiaka zīmes, kuru daiļā dzimuma pārstāves attiecību dēļ teju zaudē prātu, domājot tikai un vienīgi par viņu. Reizēm pat gadās tā, ka tas traucē citiem darbiem, jo domās viņš vienmēr ir ar savu mīļoto.

Un kā ir ar tevi? Var būt tu rīkojies saskaņā ar savām emocijām, tāpēc iemīlies ātri un no visas sirds, vai neapdomīgi meties attiecībās, aizmirstot par jaunu attiecību veidošanas riskiem.

SVARI

Svari vienmēr ir uzticami partneri, šī sieviete par katru cenu izvairīsies no konfliktsituācijām. Viņa no visas sirds mīl savu otro pusīti un ir gatava viņam dot visu, ko viņš vēlas saņemt. Tieši tādā veidā viņa pauž savu apbrīnu.
Svaru zīmē dzimusī sieviete ir pilnīgi pārņemta ar mīlestību pret savu partneri.

Viņa tic, ka rīkojas saskaņā ar savām emocijām brīžos, kad rīkojas pašaizliedzīgi, tomēr tas var viņu ievainot, ja vīrietis neatbild ar to pašu.
Šī sieviete cenšas visos saskatīt labo un tas viņai liek piemirst, ka visi nerīkosies ar viņas jūtām uzmanīgi.

AUNS

Auna zīmē dzimušās sievietes tik nepacietīgi vēlas attiecībās ienest kaisli, ka pavisam aizmirst par jaunu attiecību veidošanas radītajiem riskiem. Viņa riskē ar to, ka saņems pretī mazāk nekā dos. Viņai patīk neapdomīgi mesties attiecībās.

Šī sieviete smagi cenšas, lai liktu attiecībām izdoties, turklāt viņai ir daudz ko piedāvāt. Dažkārt tieši viņas entuziasma dēļ attiecības kļūst vienpusējas.

Auna sieviete vienmēr attiecībās ieguldīs daudz pūliņu – sākot ar randiņu, pārsteigumu plānošanu un beidzot ar pārdomātām dāvanām – tas viss var viņas otro pusīti padarīt slinku.

Par laimi sieviete-Auns ātri spēj ievērot, ka partneris neiegulda gana daudz laika un centienu attiecībās, tādā gadījumā viņai nekādas problēmas nesagādās savas neapmierinātības paušana.

STRĒLNIEKS

Strēlnieka zīmē dzimusī sieviete attiecību jomā ir strauja un pārdroša. Attiecības to sākotnējos posmos ir satraucošas un kaisles pilnas. Viņa saprot, ka var tikt sāpināta un, ka attiecības var izjukt, par spīti tam, viņa tajās metās diži nedomājot.

Īsajā laika posmā, kurā viņa ir ar kādu kopā, šī sieviete ir atklāta un viegli ievainojama. Viņa atklāti pauž savas jūtas un ir gatava neprātīgi mīlēt savu otro pusīti.
Sievietes-Strēlnieka dzīves moto ir: “Labāk mīlēt un zaudēt, nekā nekad neiepazīt mīlestību.”

ZIVIS

Zivju zīmē dzimušās sievietes vienmēr rīkojas saskaņā ar savām emocijām. Ja viņai kāds patīk, viņa nespēlēs spēles, kā arī nesargās savas jūtas.

Ja viņa atrod kādu, kurš viņai iepatīkas, tad šim cilvēkam no viņas puses tiek garantēta 100% uzticība. Viņa savai otrajai pusītei paudīs savas jūtas un nebaidīsies viņa klātbūtnē būt ievainojama. Viņa ātri iemīl cilvēkus, kuri novērtē emocionāli atklātas attiecības.

Ņemot vērā, ka Zivju sieviete tik viegli uzticas cilvēkiem, viņa kļūst nepiesardzīga pret tiem, kuri viņai simpatizē. Tādējādi šī sieviete var tikt sāpināta. Viņa lieliski apzinās iespējamo risku, bet ir gatava to uzņemties.

COMMENTS

Pievienot komentāru