Šīs 3 zodiaka zīmes jūlijā visvairāk tiks apskaustas, jo tām patiešām veiksies!

Kas par veiksminiekiem!

SKORPIONS

Ja esi apņemies izdarīt kaut ko jaunu, tad droši rīkojies! Šis Skorpioniem ir tas laiks, kad restartēties – sakārtot domas, saprast savas vēlmes un tikt skaidrībā ar galvenajām prioritātēm. Ja esi attiecībās, tad tās manāmi uzlabosies. Zvaigznes iesaka ceļot un pavadīt kādu laiku prom no pazīstamajiem cilvēkiem.

Tiem, Skorpioniem, kas attiecības ir uzsākuši pavisam nesen, šī gada jūlija mēnesis liks skaidri un gaiši saprast, vai šīm attiecībām būs nākotne. Zvaigznes sola izdošanos it visā, ko nolemsi darīt.

DVĪŅI

Šajā periodā Dvīņi piesaistīs visu labo un pozitīvo, it īpaši pretēja dzimuma uzmanību. Ja veltīsi pastiprinātu uzmanību savam ārējam tēlam, tad ies vēl labāk. Planētu izvietojums tevi iedvesmos tādām aktivitātēm, kas tevi padarītu par labāku un veiksmīgāku cilvēku kā karjerā, tā arī mīlestībā. Ļoti labi padosies komunicēšana un socializēšanās, tāpēc brīvajiem Dvīņiem šis pavisam noteikti būs pozitīvs periods jaunas mīlestības meklējumiem.

STRĒLNIEKS

Jūlijs Strēlnieka mīlas dzīvi atspoguļos kā pasaku par princesi un princi baltā zirgā. Harmoniskas, pasakainas un neaizmirstamas attiecības tevi gaida tepat aiz stūra. Tavs uzdevums būs nepalaist šo izdevību garām!

Jā, iespējamas problēmas, tomēr ar tām jūs ātri vien tiksiet galā, pateicoties planētu izvietojumam.

Dažiem Strēlniekiem šis būs īpaši maģisks laiks, jo viņi nolems attiecības padarīt oficiālas, iestūrējot laulību ostā. Citi, savukārt, nebūs tik drosmīgi un tam nejutīsies gatavi, tomēr sāks plānot kopdzīves uzsākšanu.

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru