Zinātnieki: C vitamīna superdevas vēža un COVID-19 ārstēšanai

Cilvēka organismam ir nepieciešams ļoti daudz vielu, no kurām dažas tiek saņemtas tikai no ārienes, jo netiek sintezētas pašā organismā. Visvairāk tas attiecas uz vitamīniem un aminoskābēm, kas ir pilnvērtīga uztura svarīgas sastāvdaļas.

Šajā rakstā runa būs par askorbīnskābi (C vitamīnu), kura nepieciešamība katram cilvēkam ir individuāla.

Lainuss Polings – viens no mūsdienu bioķīmijas pamatlicējiem, divkārtējs Nobela prēmijas laureāts skaidro, kāpēc cilvēka organismam nepieciešams C vitamīns. Daudzi zinātnieki uzskata, ka šī mikroelementa superdevas spēj ārstēt un uzvarēt jaunāko ienaidnieku COVID-19.

 

Cik svarīgs ir C vitamīns cilvēka organismam

Pēc būtības, no šī mikroelementa sastāv viss mūsu organisms. Tas nodrošina kolagēna sintēzi, bet kolagēna šķiedras piedalās saistaudu formēšanā, tās atrodas asinsvadu sieniņās, ādā, zobos, kaulos. C vitamīna trūkums noved pie kolagēna deficīta, tas ir:

1. organisma augšana apstājas,

2. audi neatjaunojas,

3. bojājas asinsvadu sieniņas,

4. brūces sadzīst lēnāk,

5. attīstās vairums citu veselības problēmu.

 

Bez tam, askorbāts veicina lizīna pārveidošanos karnitīnā, kas nepieciešams muskuļu saraušanās procesam. Tieši tādēļ pie C vitamīna trūkuma ir jūtams vājums un nogurums. 

Šis mikroelements ir spējīgs arī neitralizēt kaitīgos savienojumus, atbrīvot organismu no “sliktā” holesterīna un nostiprināt imūnsistēmu, kas ir īpaši svarīgi pie straujās jaunā vīrusa izplatības.

 

C vitamīns novērš onkoloģijas attīstību un kavē inficēšanos ar COVID-19

Ekstremālākais C avitaminozes gadījums ir cingas attīstība, lai gan mūsdienu pasaulē ar šo saslimšanu neviens nav saskāries. Taču pastāv ne mazāk bīstama slimība, kuru novērst var šis mikroelements – tā ir onkoloģija. Lieta tāda, ka ļaundabīgo jaunveidojumu augšanas procesā izdalās īpašs ferments, kas sairdina apkārtējos audus.

Bet askorbīnskābe ļauj paātrināt kolagēna sintēzi, lai organisms varētu pieveikt saslimšanu, lokalizēt audzēju un varbūt pat pilnībā neitralizēt to kolagēna tīklos. 

Protams, ar viena paša vitamīna palīdzību neizdosies izārstēt onkoloģiju. Polings uzskatīja, ka slimniekiem jānozīmē arī citas ārstēšanas metodes kopā ar C vitamīna superdevām. L.Polings ir pierādījis to praksē, viņam izdevās atvieglināt daudzu onkoloģisko pacientu stāvokli.

Analoģisku rezultātus ir guvis japāņu ārsts Fukumi Morišige – 25% onkoslimnieku, kuri ik dienu saņēma pa 10 g askorbīnskābes, audzēja augšana palēninājās, 9% jaunveidojums regresēja, bet 1% novēroja pilnīgu regresiju. 

Amerikāņu zinātnieki veica vairākus klīniskos pētījumus, kuros piedalījās 11 cilvēki ar smadzeņu un plaušu vēzi. Pacientiem tika nozīmētas vitamīna devas, kas 1000 reižu pārsniedz dienas normu.

Viens no ekspertiem Braiens Allens apgalvo, ka rezultāti izskatās daudzsološi, taču zinātnieki nezin precīzi, cik lielā mērā vitamīns paaugstina ķīmijterapijas efektivitāti, to rādīs nākamā klīnisko pētījumu stadija. Neskatoties uz intravenozi saņemtajām mikroelementa superdevām, pacienti labāk panesa ārstēšanos un necieta no smagiem blakusefektiem.

LASI ARĪ ŠO: Lai uztaisītu analīdzes uz COVID-19 jāveic 50 zvanu, jāuzraksta daudz sūdzību. Sašutusi ir kāda sieviete

Vitamīns palēnināja vai pilnībā apstādināja audzēja augšanu, cilvēki ar onkoloģiju nodzīvoja par 40% ilgāk, nekā pacienti, kam netika nozīmēta šāda terapija.

 

Kas tālāk?

Dr.Allens apgalvo, ka, ja arī otrais pētījumu etaps noslēgsies veiksmīgi, tad vitamīns tiks aktīvāk lietots onkoloģijas ārstēšanā, kas ļaus paildzināt pacientiem dzīvi un samazināt ārstēšanas izdevumus. 

C vitamīnu pielietoja arī Ņujorkas ārsti, ārstējot pacientus ar diagnozi COVID-19.

Amerikāņi pārņēma Ķīnas kolēģu pieredzi. Slimajiem cilvēkiem, kas atradās smagā stāvoklī, intravenozi tika ievadīts 1500 mg vitamīna 3-4 reizes diennaktī.

Tātad, katra deva pārsniedza diennakts devu gandrīz 16 reizes. Vitamīns jau ir iekļauts koronavīrusa ārstēšanas protokolā, bet devu katram pacientam individuāli nosaka ārstējošais ārsts. Tieši pateicoties šim mikroelementam, ķīniešu ārstiem izdevās samazināt mirstību starp slimniekiem.

Saslimšanu attīstības risku izdosies minimizēt, lielās devās lietojot C vitamīnu, bet superdevas pielietošana slimošanas laikā ievērojami atvieglos cilvēka stāvokli un paātrinās izveseļošanos.

TURPINĀJUMU LASIET NĀKAMAJĀ LAPĀ:

COMMENTS

Pievienot komentāru