11:11 – vai šis tiešām ir labākais laiks, kad ievēlēties vēlēšanos?

Maģiskie cipari virza mūsu dzīvi uz priekšu! Šī ideja patīk visiem, kuri mīl matemātiku un visiem, kuri mīl loģiku un kārtību dzīvē. 

Man bija pazīstams cilvēks, kurš ievēlējās vēlēšanos ik reizi, kad ieraudzīja, ka pulkstens ir 11:11. Tagad esmu sapratis to, ka viņam bija iemesls šādi darīt…

Es kādreiz smējos par cilvēkiem, kuri ievēlās vēlēšanos balstoties uz pulkstens laiku, taču tagad es saprotu, ka tā bija kļūda un ka man arī vajadzēja tomēr ievēlēties vēlēšanos.

Tas tik tiešām ir maģisks laiks! Pavisam drīz tu uzzināsi kāpēc arī tev redzot šo laiku ir jāievēlās vēlēšanās. Tevi pārsteigs tas, kas notiks vēlāk!

Slavenais Pitagors uzsvēra, ka visam pasaulē ir piesaistīts. kāds skaitlis un šie skaitļi var mainīt cilvēka likteni. Ja ņemsi vērā numeroloģiju tu spēsi dzīvē tālu tikt. Ne velti populārie dziedātāji un biznesmeņi iet pie astrologiem.

Ja esi ievērojis uz pulkstens maģisko skaitli 11:11, tad tas ir īstais laiks iegādāties vēlēšanos! Šajā momentā enerģiskais spēks ir lielāks nekā vienmēr un tas var piesaistīt laimi, veiksmi un pārticību.

Kādreiz cilvēki uzskatīja: ja esi dienā ievērojis 4 vienādus skaitļus, tad tajā brīdī eņģelis atlido pie tevis.

11 – šķīstības un attīrīšanās simbols. 11:11 – divkāršs cipars ar neparastu, maģisku spēku. Ja bieži šos ciparus ievēro, tad tavā dzīvē parādīsies kas jauns, kas tev vienmēr ir pietrūcis. Šis ir ideāls laiks, lai ievēlētos karstāko vēlēšanos!

Maģiskais laiks liks tavai zemapziņai atmosties un sākt darboties īstajā brīdī. Jo vairāk tu savā dzīvē pamanīsi interesantus momentus, jo vairāk tavā dzīvē notiks ilgi gaidītas lietas. Vēlies!

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru