“Brīnumskrubis” zarnām – attīra organismu un palīdz atbrīvoties līdz pat 11 kg mēnesī!

Mūsdienu dzīves temps bieži vien nedod mums iespēju ēst pareizi un sabalansēti, kā rezultātā rodas dažādas veselības problēmas, palielinās liekais svars un pasliktinās gremošana. 

Bet ir kāds uzticams veids, kas jau pirmajā dienā palīdzēs tev attīrīt organismu. Šis auzu pārslu “skrubis” ne tikai uzlabos visa kuņģa un zarnu traktas darbību, bet arī sniegs organismam ļoti vērtīgus mikroelementus – piemēram, magniju, jodu, fluoru, dzelzi, mangānu, kāliju, hromu un fosforu!

Nekavējoties uzzini, kā pagatavot šo brīnumlīdzekli, un sāc dzīvot veselīgāk, attīrot savu organismu no visa liekā, atbrīvojoties no liekajiem kilogramiem un iegūstot satriecošu figūru un noskaņojumu!

Lasi vēl: Dzēriens vielmaiņas paātrināšanai; efektīvs veids, kā notievēt! 

Auzu pārslu “skrubis” kuņģa un zarnu traktas attīrīšanai

SASTĀVDAĻAS:

  • 5 ēdamk. auzu pārslas;
  • 5 ēdamk. ūdens;
  • 1 ēdamk. piens vai 1 tējk. saldais krējums;
  • 1 tējk. medus;
  • 5 rieksti.

PAGATAVOŠANA.

Auzu pārslas ir nepieciešams pārliet ar aukstu vārītu ūdeni un atstāt uz nakti. No rīta jāpievieno pārējās sastāvdaļas un viss jāsamaisa kopā – “skrubis” ir gatavs! Tas ir rūpīgi jāsakošļā, bet 3 stundas pēc šī maisījuma uzņemšanas neko nevar ne ēst, ne dzert!

Pēc tam, kad būsi sācis lietot šo “skrubi”, tev uzlabosies ādas krāsa, pārstās izkrist mati, nelūzīs nagi un viduklis sāks kļūt slaidāks! Tev būs visas iespējas zaudēt līdz pat 11 kg liekā svara mēnesī, turklāt bez jebkādām blakusparādībām!

Šis maisījums ir ideāli piemērots tiem, kam līdz šim nekādi nav izdevies atbrīvoties no liekajiem kilogramiem, taču tas nebūt nav slikts arī tiem, kam nav liekā svara problēmu, jo tas palīdz pareizi funkcionēt gremošanas traktam!

Lasi vēl: Notievē ar olīveļļas palīdzību; 1 kg diennaktī!

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru