Kā atgūt vīra interesi: izeja no ģimenes krīzes

Kādu laiku pēc greznām kāzu svinībām mīlētāju dzīve pamazām sāk zaudēt jūsmas pilno rozā plīvuru, un sākas pelēkā ikdiena. Dažam labam šī krāsa kļūst nepanesama, un sāk izjukt ģimene.

Kā izvairīties no krīzes ģimenē, stāsta kouča speciāliste, Eiropas psihologu asociācijas locekle Jūlija Polivoda.

 

Atzīstiet

Samierinieties ar to, ka dažas ģimeniskās vērtības ir novecojušas. Pilnīga sievas vienotība un iedziļināšanās vīra dvēselē un dzīvē vairs nav aktuāla. Tādi jēdzieni, kā “izkususi mīļotajā”, “ka tik mīļais būtu blakus” un  mājsaimnieces uzticība vairs nedarbojas.

Visi vīrieši skatās televizoru un sēž internetā. Un redz pasaules trendus. Bet kas mums ir trendā? Jaunība, individualitāte, kopts izskats. Un pat pats pēdējais vīrietis tieksies pēc vispārpieņemtā ideāla.

 

Esiet pašpietiekama

Saglabāt pašpietiekamību – tas nozīmē mīlēt sevi, atbilst skaistas un pārliecinātas sievietes tēlam. Sāciet ar gluži tehniskām lietām: ar rūpēm par sevi, ar sportu, tēla maiņu. Reizēm pat jauna kleita var daudz ko mainīt. Kāpēc ir jānodarbojas ar sevi?

āpēc, ka vīrietis dzīvo pārmērīgas izvēles apstākļos: vīriešu ir mazāk, bet sieviešu – vairāk. Sievietes vēlas ģimeni, vīrieši zemapziņā tiecas pēc brīvības. Tā kā, ja jūsu vīrs jums ir dārgs, tad nāksies papūlēties, lai arī pēc 15 un 20 laulības gadiem jūs būtu viņam interesanta.

 

Saprotiet, ko viņš vēlas

Mūsu sievietes ir ārkārtīgi konservatīvas. Kādreiz viņas ir guvušas zināšanas no mammas, skolā, no žurnāliem, kuri rakstīja par mīlestību, kas iet caur vēderu, un tā tālāk. Taču ir svarīgi saprast, kas ir vajadzīgs tieši šim vīrietim: karstas vakariņas vai karsta nakts?

Lasi arī: Vismazākais tētis pasaulē: britu aktierim piedzimusi meita, kas ir tikai uz pusi mazāka par savu tēvu

Noslēpumaina sieviete vai stabilitāte? Kādai atpūtai viņš dod priekšroku? Jo reizēm gadās, ka cilvēki, kuri laulībā nodzīvojuši 20 gadus, nemaz neapgrūtina sevi ar domu – ko vēlas mans partneris? 

 

Audziniet attiecības 

Obligāti uzturiet savu attiecību enerģiju. Kādā veidā? Ar ģimenes rituāliem, kam piemīt patiesi mistisks spēks. Vīrietim tā ir brīnišķīga fiksācija smadzenēs, viņš vienmēr precīzi zinās – sestdienu vakaros mēs vienmēr ieturam vakariņas kopā. Tas viņam sagādās baudu un uzturēs jūsu attiecības.

 

Esiet atvērta jaunajam

Tipiska situācija manā praksē: “Līdz 40 gadu vecumam viņš bija pavisam cits, bet tagad ir strauji mainījies!” Patiesībā, neviens nav manījies. Problēma ir tajā, kā jūs vērojat sava vīra garastāvokli. Saprotiet, ka ideālu vīru nav. Kaut kad viņa zemapziņa nostrādās. Tāpēc nav jābaidās aizbraukt ar viņu uz Amsterdamu, nevis doties Brīvdabas parku kopā ar pensionāriem.

Parādiet viņam, ka arī jums nepastāv aizliegtās tēmas. Parādiet, ka viņš par jums vēl visu nemaz nezina, ka esat spējīga uz daudz ko. Tas ir kā izlasītās grāmatas fenomens. Vīrietim ir jāsagrib atgriezties pie jums un atklāt no jauna.

Tiklīdz jūs jūtiet, ka attiecības ir saļodzījušās, parādiet sevi no citas puses. Vīrieti tas piesaista. Un vēl kāds svarīgs moments: ir nepieciešams saglabāt kādu sevišķu savu īpašību, lai vīrietis varētu teikt draugiem: “Nu, to spēj tikai mana sieva!”

Arī interesanti: Vīrietis vairs neraksta un nezvana: Ko šajā sakarā NEDRĪKST darīt

COMMENTS

Pievienot komentāru