Kuras austrumu horoskopa zīmes pārstāvjiem 2019. gads atnesīs laimi?!

Visi austrumu kalendāra zīmju pārstāvji 2019. gadā var nedaudz atvilkt elpu pēc šī saspringtā 2018. gada, tomēr atslābināties un novelt visu atbildību uz Cūkas pleciem arī nav vērts! 

2019. gadā veiksme gaida tikai tos, kas cītīgi strādās un liks lietā noteiktas pūles, lai sasniegtu to, ko vēlas! Kādam gan Cūkas gads solās atnest lielāku laimi! Kurš tas ir?!

Suņa gadā dzimušie 2019. gadā var īstenot visas savas drosmīgās idejas, ja vien viņi iemācīsies ņemt vērā tuvo cilvēku padomus un ieklausīties savā intuīcijā.

Žurkas gadā dzimušie var uzsākt kaut ko jaunu, arī riskantu, taču tikai tādā gadījumā, ja tiks ņemtas vērā pagātnes kļūdas. Mazāk runāt, vairāk darīt – tāda ir viņu 2019. gada devīze!

Vērša gadā dzimušajiem vairāk uzmanības vajadzētu pievērst saviem tuviniekiem, kuriem šajā gadā vairāk kā jebkad agrāk būs nepieciešams viņu atbalsts.

Tīģera gadā dzimušajiem šis solās būt ļoti labvēlīgs gads ģimenes un pēcnācēju radīšanai, taču vispirms viņiem noteikti vajadzētu iemācīties izprast sev tuvos cilvēkus.

Kaķa gadā dzimušajiem izdosies atrisināt savas finanšu problēmas, ja vien viņi meklēs veidus, kā nopelnīt, nevis kā ieekonomēt.

Pūķa gadā dzimušajiem 2019. gads dos iespēju būtiski uzlabot savu veselību, ja vien viņi pārstās meklēt kādu maģisku tableti, bet patiešām sāks rūpēties par savu veselību un atteiksies no saviem kaitīgajiem ieradumiem.

Čūskas gadā dzimušajiem šis gads atnesīs labklājību visās dzīves sfērās, tomēr apmaiņā pret to Cūkas gads prasīs cītīgu strādāšanu, nevis pienākumu novelšanu uz citu pleciem.

Zirga gadā dzimušajiem 2019. gads pavērs jaunas iespējas pašizpausmei un radošajai realizācijai, taču tas nozīmē arī to, ka būs jāiegūst jaunas zināšanas.

Kazas gadā dzimušie – viņi ir tie, kam Jaunais 2019. gads atnesīs laimi! Tā būs saistīta ar garīgiem sasniegumiem un atklājumiem savstarpējo attiecību plānā ar apkārtējiem cilvēkiem, it īpaši tuviniekiem.

Pērtiķa gadā dzimušajiem 2019. gads sola būtiskas pārmaiņas emocionālās  tuvības ziņā ar pretējo dzimumu. Ja viņi iemācīsies kontrolēt savu vēlmi norādīt cietiem uz viņu kļūdām, tad jauns jūtu un maiguma uzliesmojums no otrās pusītes ir garantēts.

Cūkas gadā dzimušajiem šis laiks ļaus būtiski uzlabot savu materiālo labklājību.

COMMENTS

Pievienot komentāru