Pats, pats kaislīgākais un patiesākais horoskops – būšana attiecībās ar katru no zodiaka zīmēm

Noskaidro, kādas attiecības no astroloģijas viedokļa ir ar katru zodiaka zīmi. Kā katrs izvēlas partnerus, kas viņus piesaista un, kādas problēmas ar katru no zodiaka zīmēm varētu rasties!

AUNS

Aplidošanas periods:  Ja Auni kaut ko vēlas, tad to arī dabū. Viņiem piemīt sacensību gars, un bieži vien viņi nesteidzas spert pirmo soli un neatklāj savus nodomus.

Attiecības: Auniem patīk uzņemties līdera lomu un izrādīt iniciatīvu. Tāpēc, ja dažreiz gribi kaut ko paveikt, bet traucē slinkums vai kautrīgums, tad attiecībās ar Aunu tas būs daudz vieglāk, jo viņš to izdarīs tavā vietā. Auni ir rotaļīgi, taču arī pietiekami pieauguši, lai spētu atrisināt attiecību problēmas un tās neignorētu. Auni iet uz pilnu banku. Ja kaut kas ir jāsaka, viņi saka. Ja kaut kas ir jāizdara, tad viņi to izdara. Viņi ir patiesi, taču arī uztraucas par apkārtējo viedokli, tāpēc viņi var arī kaut ko paturēt pie sevis.

Mīlas dzīve: arī šajā ziņā Auni uzņemas līdera lomu un var būt arī karstasinīgi, par ko jāpateicas Marsa ietekmei. Šiem Auniem patīk riskēt, darīt kaut ko publiski vai vietās, kur viņus var pieķert. Auni nemēdz būt ļoti piesardzīgi, un attiecībā uz seksu viņi ir tieši – gluži tāpat kā visās citās dzīves jomās. Viņi visu kontrolē, tāpēc būtu grūti atrast kādu pakļāvīgu Aunu. Ja vēlies riskēt un ļaut sevi kontrolēt, tad Auns tev varētu būt piemērots.

Problēmu risināšana: lai arī problēmu gadījumā Auni uzņemas iniciatīvu, viņi ir arī ļoti neatkarīgi. Viņi nebaidās dot mājienus, ka otra cilvēka klātbūtne nav vajadzīga, jo viņi zina, ka nav. Liela daļa no viņu dzīves ir centrēta uz sevi, un ja tu ienāc Auna dzīvē, tad viņš tev atvēlēs vietu. Ja ne, tad viņš ātri vien atradīs kādu citu, lai aizpildītu tukšumu.

VĒRSIS

Aplidošanas periods: Viņi nereti ir pārāk kautrīgi, lai uzņemtos iniciatīvu, tomēr, ja viņiem kāds ļoti patīk, Vērši dara visu, lai izrādītu savas simpātijas pret otru. Vislabāk ir tad, kad otrs cilvēks viņam “panāk pretī”, tad Vērsis jūtas drošāk. Partnerus izvēlās rūpīgi, jo ir izvēlīgs, arī ārējais izskats Vērsim ir ļoti būtisks.

Attiecības: Vērsim patīk tuvība, pieskārieni un maigums. Tomēr viņi ir ļoti greizsirdīgi cilvēki, kuri to cenšas maksimāli nomaskēt, bet vēlāk tas viss nāk uz āru – tad gan esiet gatavi pārmetumiem vai neapzinātam aizvainojumam! Visu savu laiku Vērši cenšas veltīt savai otrajai pusītei. Viņi prot rūpēties, apdāvināt un kā arī veltīt uzmanību, taču reizēm tas ir pārlieku traucējoši.Viņi ir ļoti lojāli un uzticami partneri!

Mīlas dzīve: TAS viņiem ir neatņemama dzīves sastāvdaļa, tomēr viņš tajā neredz tikai fizisku tuvību, bet arī divu dvēseļu savienošanos. Svarīga ir emocionālā tuvība un saderība, lai sekss Vērsim būtu patiesi baudāms. Šis cilvēks ir gatavs izmēģināt arī kaut ko traku un nebijušu. Šim cilvēkam patīk pieskārieni, tāpēc tie ir neatņemama seksa un attiecību sastāvdaļa. Viņi ir maigi un romantiski, tāpēc priecāsies arī par šāda veida pārsteigumiem.

Problēmas: Viņi ir bezgala pacietīgi, tāpēc var paciest visus otrās pusītes izgājienus, tomēr arī tai ir savs mērs. Parasti par savām sajūtām klusē un tās neizpauž pat vistuvākajam cilvēkam. Visu tur sevī līdz pēdējam.  Gala rezultātā tas viss var novest līdz konfliktam, un Vēršiem būs ļoti grūti apvaldīt savas dusmas, taču strīdēties šīs zīmes pārstāvjiem nepatīk.

Lasi arī: Mīlestības, attiecību un laulības horoskops katrai zodiaka zīmei

DVĪŅI

Aplidošanas periods:  lai iegūtu to, ko vēlas, Dvīņi vienmēr liek lietā savu šarmu un asprātību. Viņi labāk izvēlas nevis žestus, bet vārdus. Vārdi ir viņu lielākā priekšrocība, un viņi to zina. Lai spertu pirmo soli, viņi sagaida izdevību ar tevi parunāt un pavadīt kopā pēc iespējas vairāk laika, un beigās viņi atrod piemērotu brīdi, lai tevi uzaicinātu uz randiņu, turklāt viselegantākajā un asprātīgākajā veidā.

Attiecības: Dvīņiem piemīt reputācija būt neizlēmīgiem, un viņiem ātri kļūst garlaicīgi. Tomēr tā notiek tikai tad, ja nenoturi viņu interesi. Dvīņiem patīk flirtēt, un ja tevi aizrauj lasīšana un rakstīšana, tad vari satikties ar Dvīņiem, jo viņi ir lieliski valodnieki un gandrīz vienmēr ir arī grāmatu cienītāji. Viņiem patīk arī spontāni lēmumi un intelektuālas izklaides (piemēram, muzeju apmeklējums, dokumentālas filmas, dzeja, u.c.).

Mīlas dzīve: guļamistabā Dvīņiem patīk būt galvenajiem, un pakļaušanās īsti nav viņu dabā. Viņiem ļoti svarīga ir komunikācija un vārdi, tāpēc Dvīņiem patīk neķītras sarunas. Viņi labprāt eksperimentē, riskē, un ļaujas spontānām seksuālām aktivitātēm tur, kur viņus varētu pieķert vai arī pilnīgi nepiemērotās vietās.

Problēmas: Dvīņi daudz flirtē, un dažreiz to dara pat neapzināti. Tas nenozīmē, ka viņi ir neuzticīgi, bet var sarunāt ko tādu, kas tev liks nosarkt. Vēl viena problēma ir tā, ka viņi ļoti daudz runā, par visu. Viņus ir grūti apklusināt, it īpaši, ja gribi iet gulēt. Dvīņi mēdz runāt arī pa miegam, un viņiem ir grūti aizmigt, tāpēc jācer, ka neesi no tiem, kas iet gulēt ļoti agri.

VĒZIS

Aplidošanas periods: Vēži nemēdz meklēt cilvēkus īstermiņa attiecībām, un otrās pusītes atrašana viņiem nudien sagādā lielas problēmas. Viņi nemēdz steigties, tāpēc gaidīt var diezgan ilgi, līdz saprot, ka šīs simpātijas ir abpusējas. Vēži sevi nereti ierobežo ar ļoti šauru patieso draugu loku, kaut arī viņiem var būt ļoti daudz paziņu, par savām dziļākajām jūtām dalās ar reti kuru. Parasti uzreiz nemēdz uzticēties otram cilvēkam, viņam ir nepieciešams ilgs laiks, lai pie otra pierastu.

Attiecības: Attiecības un ģimenes dzīvi uztver ļoti nopietni. Viņi vēlas, lai viņu attiecības ar otro pusīti vienmēr būtu ļoti spēcīgas, taču sirds dziļumos viņi patiesībā baidās no tā, ka kaisle drīz vien varētu apdzist un tā vietā nāks rutīna un vienkārši pieķeršanās. Pats svarīgākais – justies neaizstājamiem, tāpēc, ja viņi vienmēr jutīsies mīlēti un loloti, viņi to pašu dāvās arī savai otrajai pusītei. Vienmēr gatavi uzklausīt savu mīļoto cilvēku. Parasti nemeklē konfliktus un nestrīdas.

Lasi arī: VĒZIS- astroloģiskais portrets un saderība ar citām zīmēm

Mīlas dzīve: Viņš nevēlas tikai pliku seksu, viņam ir svarīgi, lai jūsu starpā būtu emocionāla tuvība un mīlestība. Būtiski otru cilvēku izjust ar sirdi un dvēseli. Vēži ir kaislīgi, bet tai pat laikā mīļi un maigi, tāpēc seksā mēdz būt ļoti aktīvi un dinamiski mirkļi, taču citreiz ļoti maigi un mīloši.

Problēmas: Nereti viņus piemeklē ļoti pesimistiskas domas, kad viņi sāk šaubīties par esošo attiecību ilgumu. Ļoti greizsirdīgi, kaut arī to cenšas neizrādīt. Viņi ir ļoti ievainojamas būtnes, kā arī jūtīgas dabas, tāpēc viņu sirdis dzīst ļoti ilgu laiku, tāpēc ar viņiem ir jābūt ļoti uzmanīgiem, viss skarbais un nepatīkamais jāmāk pasniegt ļoti saudzīgi un mierīgi.

Lai lasītu tālāk par pārējām zodiaka zīmēm, šķir nākamo lapu!

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

COMMENTS

Pievienot komentāru