Rudenī dzimušie cilvēki ir ļoti harizmātiski un atmiņā paliekoši – lūk, kāpēc!

Jau no seniem laikiem tiek uzskatīts, ka jebkura cilvēka raksturs ir atkarīgs no tā, kad viņš ir dzimis – ziemā, pavasarī, vasarā vai rudenī, un laika gaitā šis pieņēmums ir izrādījies patiess. 

Katram gadalaikam piemīt sava īpašā enerģētika, kas regulē cilvēku noskaņojumu, kā arī formē viņu raksturu. Rudens – tas ir pārmaiņu laiks, jo pat austrumu filozofijā fen-šui stāsta par to, ka šis ir laiks, kad var pārveidot gan māju, gan sevi, gan savu enerģētiku, atliek tikai ievērot dažus noteikumus. Rudens nav tikai saikne starp vasaru un ziemu, bet tas ir arī iespēju un skaistuma laiks!

Lasi vēl: 7 lietas, kuras tev noteikti būtu jāzina par burvīgajām Jaunavām

 

“Rudens” cilvēku raksturs un liktenis!

Tautas gudrība vēsta par to, ka tie, kuri dzimuši rudenī, zina skaistuma vērtību. Šīs zināšanas tiek “barotas” ar gudrību un pieredzi, tāpēc “rudens” cilvēki neiemīlas tikai skaistajā apvalciņā, viņiem ir svarīgi, lai konkrētais priekšmets vai cilvēks būtu unikāls savā būtībā.

Tas gan nenozīmē, ka šie cilvēki ir patiesa skaistuma pazinēji, jo gaumes ir dažādas. Priekš viņiem skaistums ir kaut kas unikāls, kas nav šablonisks, tāpēc prognozēt septembrī, oktobrī un novembrī dzimušo cilvēku gaumi ir gandrīz neiespējami.

Tautā šos cilvēkus mēdz dēvēt arī par amatniekiem un meistariem visās jomās, jo viņi spēj salabot gandrīz visu, turklāt viņi ļoti ātri mācās un viegli iegaumē jebkāda veida informāciju. Ir tikai viens “bet” – šai informācijai ir jābūt kaut nedaudz viņiem interesantai. Ja šie cilvēki iet pa to ceļu, kas viņiem nepatīk, viņi būs dziļi nelaimīgi, turklāt viņi baidās vilties, tāpēc cenšas no tā izvairīties, izvēloties cilvēkus mīlestībai, draudzībai un darbam ļoti uzmanīgi.

Šie cilvēki ir arī visnotaļ atbildīgi, lai gan aptuveni puse no viņiem ir ļoti nepunktuāla un infantila. Tas ir plus vai mīnuss – par to var spriest tikai un vienīgi apkārtējie! Tie, kuri ir dzimuši rudenī, gandrīz vienmēr apzinās naudas vērtību, kā arī prot noteikt prioritātes, tomēr reizēm arī viņu sistēmā kaut kas noiet greizi, kas, savukārt, noved pie diezgan nopietnām problēmām.

Lasi vēl: Augustā dzimušie – rakstura iezīmes, saderība un veiksmīgās dienas!

JAUNAVA

Šīs Zodiaka zīmes pārstāvji pasauli mēdz redzēt tādu, kāda tā patiesībā arī ir, tāpēc viņi tiek uzskatīti par pesimistiskiem reālistiem, bet dažreiz viņi pilnīgi nesaprotamu iemeslu dēļ kļūst bezgala priecīgi. Jaunava noteikti zina to, kas ir diplomātija un savstarpējā sapratne, tāpēc savas elastības dēļ viņa bieži vien ir spējīga izvairīties no dažādiem skandāliem un problēmām. Ja Jaunava redzēs vai sapratīs, ka viņu izmanto, tad vislabākais noteikti ir bēgt, kur kājas nes, jo šie cilvēki pieprot arī “netīrās” spēlītes. Šo cilvēku likteni nosaka tas, cik daudz viņiem ir draugu, jo viņi ļoti daudzās lietās ir nepatstāvīgi.

SVARI

Šī Zodiaka zīme iemieso līdzsvaru un harmoniju, taču astrologi saka, ka Svaros pastāvīgi notiek cīņa starp diviem cilvēkiem, no kuriem viens ir mūžīgās patiesības meklējumos. Varbūt tas tā arī nav… to nezina neviens, pat paši Svari nē, jo pašanalīze nav viņu stiprā puse. Viņiem ir pilnīgi vienalga, kā viņi izskatās no malas un kas viņi ir patiesībā, kas patiesībā ir mīnuss, bet bieži vien tiek uzskatīts par šajā Zodiaka zīmē dzimušo tikumu. Viņu liktenis ir pavisam vienkāršs – viņi alkst atzīšanu un cieņu, tāpēc bieži vien ir saistīti ar mākslu vai strādā tur, kur viņu pūles var tikt novērtētas.

SKORPIONS

Šiem cilvēkiem veiksme uzsmaida pilnīgi visās jomās – gan mīlestībā, gan personīgajās lietās, gan biznesā un finansēs. No enerģētiskā skatu punkta viņi ir neticami spēcīgi. Jā, viņi prot arī raizēties, zaudējot cīņu, taču viņu raksturs ir nesatricināms. Viņu liktenis bieži vien ir tāds, ka pēc tā motīviem varētu uzņemt kādu interesantu filmu. Viņi gan ar to nelepojas, jo uzskata, ka tāds liktenis ir gandrīz visiem. Šo “rudens” cilvēku problēma slēpjas tajā, ka viņi pienācīgi nenovērtē to, kas notiek apkārt. Viņi ir pārlieku pašpārliecināti vai arī gluži otrādi – baidās no pilnīgi visa, kas ir apkārt, viņi ir galējību cilvēki!

STRĒLNIEKS

Šie cilvēki zina naudas pelnīšanas jēgu, bet viņu galvenais ierocis ir harisma, jo ar savu pievilcību viņi spēj sasniegt gandrīz jebkuru personu, kas viņiem ļoti labi noder arī mīlestībā. Viņi ir ļoti dinamiskas personības, kas nevar ilgstoši nosēdēt vienā vietā, tāpēc viņi diezgan bieži ceļo, dievina darbu, kas paredz dažādus izbraucienus, kā arī ir ļoti daudzpusīgi attīstīti. Viņiem patīk sports, tāpēc viņi ļoti reti cieš no kaut kādām veselības problēmām. Viņiem nav nepieciešama arī enerģijas atjaunošana, viņi paši ikvienu var uzlādēt ar papildus enerģiju. “Rudens” Strēlniekiem ļoti patīk sevi pilnveidot, tāpēc viņi arī ļoti daudz lasa.

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

COMMENTS

Pievienot komentāru