Mīlas virpulī. 3 Zodiaka zīmes, kurām novembris sola pozitīvas pārmaiņas mīlestībā

Noskaidro, kurām zīmēm novembris sola varenu mīlas virpuli!

MEŽĀZIS

Brīvajiem Mežāžiem novembrī ir visas iespējas iepazīties ar jauniem cilvēkiem, un to vidū atrast arī savu potenciālo partneri. Iespējams, ka tavs jaunais sirdsāķītis tiks sastapts kādā pasākumā, kas saistīts ar izglītību vai karjeru. Sabiedriskas aktivitātes spēlēs pozitīvu lomu, jo novembrī brīvie Mežāži var iepazīties ar jauniem cilvēkiem, un tai pat laikā nodibināt stipras un ilgnoturīgas partnerattiecības.

Tu esi pietiekami mīlošs un harmoniju meklējošs cilvēks, lai iespringtu par sīkumiem. Pēc šī centies vadīties visu novembra mēnesi, nepievēršot uzmanību sīkumiem, bet gan veltot to nozīmīgākām lietām.

DVĪŅI

Novembris ir ideāls mēnesis, kad īstenot visas ieceres, kuras nav sanācis īstenot pirms tam. Novembrī mēģini tikt galā ar visiem pienākumiem, kurus līdz gada beigām vēlies paveikt.

Sākot ar 7. novembri, tev patiešām veiksies mīlestībā. Ja iespējams, tad šajā laika posmā sarunā randiņu ar savu simpātiju. Šī mēneša trumpji būs mīļums, dāsnums un spontanitāte. Jutīsies kā pusaudzis, kas nesen ir iemīlējies un vēlas izdarīt kaut ko traku sava mīļotā dēļ.

Labi sapratīsies arī ar ģimenes locekļiem, viņu vidū uzlabosies garastāvoklis un ar savu pozitīvismu “aplipināsi” arī pārējos.

SVARI

Ja pēdējo divu mēnešu laikā attiecībās ir bijušas sava veida domstarpības un nesaprašanās, tad novembra mēnesī situācija krasi uzlabosies. Šomēnes attiecībās daudzas lietas, kas tevi ir nomākušas, novelsies kā pāris akmeņi no sirds. Jutīsies atvieglots un ļoti iedvesmots, lai šīs attiecības uzlabotu. Šķitīs, ka beidzot esat gatavi nedaudz nomierināties un saprast viens otra vajadzības, būsiet kā uz viena viļņa, kur spēsiet visu sabalansēt un padarīt harmonisku.

Šis izrādīsies labs laiks, kad domāt par ģimenes pieaugumu, vai apprecēties. Šis, iespējams, būs viens no šī gada pasakainākajiem mēnešiem, tāpēc nepalaid lieliskas iespējas garām! Varētu teikt, ka visas zvaigznes ir nostājušās tev par labu!

Brīvajiem Svariem novembris ir īstais laiks, kad veidot attiecības. Savu potenciālo partneri, iespējams, ka sastapsi kādā iestādē, kas saistīta ar darbu vai citiem svarīgiem darījumiem.

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru